Ahoj s priateľkou ideme na WaT do Montany a už niekoľko dní hľadám nejakú vhodnú letenku. Najprv mi napadlo ísť lacno do NY a potom niečim malým do Kalispellu,ale nikdy sa nedostanem pod 850EURO. Naposledy mi vyhodilo celkom fajn ponuku od ČSA za 750EURO do Seattlu a potom za 104 sa dá letieť do Kalispellu. Viete mi dať niekto prosím nejaký tip ako to spraviť prípadne lacnejšie? každé ušetrené euro je pre nás dobré. Diky .

Kalispell-Montana

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

4 reakce

Ahoj s priateľkou ideme na WaT do Montany a už niekoľko dní hľadám nejakú vhodnú letenku. Najprv mi napadlo ísť lacno do NY a potom niečim malým do Kalispellu,ale nikdy sa nedostanem pod 850EURO. Naposledy mi vyhodilo celkom fajn ponuku od ČSA za 750EURO do Seattlu a potom za 104 sa dá letieť do Kalispellu. Viete mi dať niekto prosím nejaký tip ako to spraviť prípadne lacnejšie? každé ušetrené euro je pre nás dobré. Diky

0

Napiš místo odletu a termíny

0 Citovat

joooj,som na to úplne zabudol! odlet 13.6. a návrat potom z NY 18.9. ideálne z a do Prahy,ale vlaky existujú,takže nepohrdnem Budapešťou či Viedňou. prípadne ak je nejaký tip,tak aj od inokade. ďakujem

0 Citovat

Obavam se ze i tech 850 euro je hodne slusna cena..

0 Citovat

já bych jel ze seattlu greyhoundem smiley

0
4 reakce