Ahoj, prosím pěkně kdy je nejvýhodnější pořídit letenku do jedné z uvedených destinací na daný termín ? Mám v plánu projet obě země a co jsem tak zatím hledal, snadnější bude zřejmě hledat spoj z Evropy ( nejlépe z Prahy ) pro Kambodžu, i když v rámci ideálního itineráře mé cesty by bylo nejlepší nechat si Kambodžu s koupačkou v v thajském zálivu nakonec. Má někdo zkušenosti, případné tipy?Byl bych moc vděčný za rady .

Laos a Kambodža únor/březen 2016

Založil ve fóru Hledám letenku

4 reakce

Ahoj, prosím pěkně kdy je nejvýhodnější pořídit letenku do jedné z uvedených destinací na daný termín ? Mám v plánu projet obě země a co jsem tak zatím hledal, snadnější bude zřejmě hledat spoj z Evropy ( nejlépe z Prahy ) pro Kambodžu, i když v rámci ideálního itineráře mé cesty by bylo nejlepší nechat si Kambodžu s koupačkou v v thajském zálivu nakonec. Má někdo zkušenosti, případné tipy?Byl bych moc vděčný za rady

0

Nejlepší bude koupit letenku do Bangkoku z Prahy (nebo Vídeň / Budapešť) a pak letět s AirAsia do Laosu (popřípadě Kambodže)...

0 Citovat

Taky mám v hledáčku Laos a Barmu (případně Vietnam) a Laos-Barma nejlépe přes Bangkok, totéž Kambodža smiley

0 Citovat

Mockrát díky, ještě co si myslíte o autobusové alternativě z Bang koku?

0 Citovat

Z Bangkoku jezdi do Kambodze (Siem Reap) bus primo za ucelem dovezt turisty na misto. Ja ale radeji zvolil vlak. Krome toho, ze je to cenove mnohem vyhodnejsi, mas navic zazitek z cesty. Vlak jede vzdy v 5.55 z nadrazi Hua Lamphong. Pres samotnou hranici v Poipetu musis stejne projit sam, takze bych ten predrazeny bus osobne nezvolil...to uz radeji Air Asia z Don Mueang do Siem Reap.

0
4 reakce