Dobry den, hladam nejaku letenku do Lisabonu na termin 22.3. jednu a 24/25.3. druhu tam a 30/31.3. spat. Prosim viete mi pomoct? Ak by ste vedeli o akomkolvek promo kode, zlave alebo tak, budem strasne vdacny  .

Letenka do Lisabonu

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

5 reakcí

Dobry den,

hladam nejaku letenku do Lisabonu na termin 22.3. jednu a 24/25.3. druhu tam a 30/31.3. spat.

Prosim viete mi pomoct? Ak by ste vedeli o akomkolvek promo kode, zlave alebo tak, budem strasne vdacny smiley najlacnejsie oc som nasiel bolo okolo 5700-6000Kc.

Odlet/prilet moze byt Praha, Brno, Vieden, Bratislava, mozno aj Budapest. Diky moc!

0

Za cca 3000 Kč je možné koupit zpáteční letenku z Prahy do Lisabonu od společnosti Easyjet. Při letu do Lisabonu je třeba přestupovat v Miláně a při cestě zpět v Amsterdamu. Cena letenky zahrnuje pouze příruční zavazadlo.

0 Citovat

A ještě jednou graficky předchozí příspěvek smiley lety přidáváš pomocí tlačítka +Přidat další lety
Bohužel nevím, jak narvat obě letenky do jedné rezervace, takže zaplatíš 2x administrativní poplatek. Cena zde je konečná, těch 2.8k

Jo a je to pouze s příručním zavazadlem ! EasyJet nemá hmotnostní limit, tak je to snad v pohodě.

0 Citovat

diky moc ste uzasni! Aj ked mne uz ukazuje praha milano za 839 ale to je stale jedno nie je to 6k smiley

0 Citovat

Nemáš tam 2 osoby ? Protože já tu vidím letenku pořád dle těch cen co tu jsou.. Co měsíc, máš březen ? smiley

0 Citovat

Ahoj,
sháním letenku do Lisabonu nejlépe z Prahy, ale a ani Vídeň by nevadila. Potřeboval bych to v termínu 15.3.-24.3.
Moc děkuju za rady
Honza

0
5 reakcí