Zdravím, mohl byste mi prosím někdo poradit co nejlevnější cestu do Ženevy v březnu na autosalon? Pokud se dají sehnat nějaké levné letenky, tak ideálně ty... Díky moc  .

Ženeva v březnu

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

6 reakcí

Zdravím, mohl byste mi prosím někdo poradit co nejlevnější cestu do Ženevy v březnu na autosalon? Pokud se dají sehnat nějaké levné letenky, tak ideálně ty... Díky moc smiley

0

Ahoj, letecky ano, levně asi ne smiley Easyjet už nelítá, tak přímo z PRG připadá v úvahu jenom Swiss v cenách 4k+, vyhledáš tady na webuhttp://letenky.cestujlevne.com/. Jinak je i levnější možnost s přestupem s Easyjetem (hledej na azair.cz). No a pak samozřejmě doletět někam "poblíž" a dojet vlakem/busem, ale to při cenách dopravy ve Švajcu a času na cestě není vhodný. Jinak si ještě vybavuju, že tam loni cestovky vybavovali charter, ale to je taky cenově úplně mimo. Pokud netrváš na letadle, tak bus/vlak taky možnost a tady bych to určitě směřoval na slevový servery jako slevomat.cz, kde cena za bus zájezd bude určitě poloviční, než kdybys to kupoval u nějaký společnosti, která tam jezdí pravidelnou linku.

EDIT: tak jsem byl zvědavej a kouknul se na slevomat a aktuálně tam maj dopravu busem+vstupenku na autosalon za 1899Kč smiley

0 Citovat

A co takhle vyzkoušet spolujízdu místo letadla-->www.blablacar.de?

0 Citovat

Díky moc za rozsáhlou odpověď smiley já si to myslela, jen mě napadlo, že se dají kolikrát sehnat levný letenky do hodně míst, tak jestli by třeba něco nebylo i do Ženevy. Ale je jasný, že v době autosalonu asi těžko smiley. My jinak pojedem autem a ještě se podíváme po okolí... Jen jsem přemýšlela, jestli by nebylo možný ten výlet udělat trošku levnější... Přece jen je to dálka a navíc ceny za ubytování ve Švýcarsku nejsou zrovna lidovka smiley Ale díky moc!

0 Citovat

Pokud by to bylo zajímavé, tak z Vídně lítá EasyJet v březnu okolo 1500 Kč za zpátečku.

0 Citovat

No máš stejný nápad jako ja smiley
Takže dneska jsem tomu věnoval trochu času.

Takže můj postup, nevim jestli to uskutečnim, ale jen jsem si tak hrál, uvidime.


Start z Katowic a přelet do Waršavy, důvod je ten že nejlevnější letenky jsou z Waršavy cca 500 Kč

Odlet v neděli LOT přiskok a v pondělíráno odlet.
Vyhoda jsi v 08:20 v Ženevě a vystaviště je hned vedle. Máš celý den na prohlídku
Cena za jednu cestu 1060 Kč což je luxus.


Po prohlídce vystaviště odjez vlakem trenitalia za 19 Euro do Milana
odjezd z autosalonu 18:30 - 22:30 jsi v Milaně.
Nocleh a muj předpoklad, 1, 2 dny bych zůstal v Milane a plus jeden den Bergamo.
Airbnb do pohody za 100 Euro
a každé ráno v 17:45 odlet z Bergama do Prahy.
za 10 Euro


Nebo i Katowice ale, neletají zpět denně.
Chybí mi nocleh Varšava, ale to nebude velká částka.

0 Citovat

http://cestujlevne.com/letenky-do-zenev ... -1-928-kc/

0
6 reakcí