Ahoj, potřeboval bych letenku do Tajikistanu do Dushanbe. Rozmezí mezi příletem a odletem by mělo být 44-50 dnů, odlet mezi 20.6 až 30.6. Už jsem něco hledal a našel jsem nabídku z Vídně na 20.6. za 13500 Kč, což je celkem v poho cena, ale zajímá mě, jestli by se to nedalo udělat ještě nějak jinak, třeba multicity atd.. Jinak koukal jsem se, že zpáteční z Mosky je za 8070 Kč s přestupem v Petrohradě. A když dám hledat zpáteční letenku z Petrohradu, tak mi vyskočí cena 15 000 Kč. Čím to je, že je to o tolik dražší? Díky Martin  .

Letenka do Dushanbe

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

2 reakce

Ahoj,

potřeboval bych letenku do Tajikistanu do Dushanbe. Rozmezí mezi příletem a odletem by mělo být 44-50 dnů, odlet mezi 20.6 až 30.6.
Už jsem něco hledal a našel jsem nabídku z Vídně na 20.6. za 13500 Kč, což je celkem v poho cena, ale zajímá mě, jestli by se to nedalo udělat ještě nějak jinak, třeba multicity atd..

Jinak koukal jsem se, že zpáteční z Mosky je za 8070 Kč s přestupem v Petrohradě. A když dám hledat zpáteční letenku z Petrohradu, tak mi vyskočí cena 15 000 Kč. Čím to je, že je to o tolik dražší?

Díky Martin smiley

0

Do Ruska budeš myslim potřebovat vízum, a to Ti cestu prodraží...
Co to vzít přes Istanbul? Turci tam z IST myslim litaj...

0 Citovat

No právě že když odlétáš ze stejného letiště, tak do 24 hodin nepotřebuješ. Ale celkově je to nevýhodné. Našel jsem to třeba za 12k z Mnichova nebo Berlína, přes Moskvu, Petrohrad až do Dushanbe, ale špatně to na sebe navazuje. Navíc budeme mít hodně bagáže, takže ještě budeme dokupovat zavazadlo a museli bychom doplácet u každého letu. Takže jsme to nakonec koupili z Vídně za 14.5k

Díky Martin

0
2 reakce