Zdravím, chtěla bych mámě udělat překvapení a vzít ji někam k moři, nikdy takhle nebyla. Je v podstatě jedno kam, procházela jsem si všechny možné portály, ale nemůžu nic kloudného najít. Dost mě omezují data, kdy tu jsem a kdy má máma dovolenou (klasická sezóna...). Kdyby mi mohl někdo poradit destinaci, letenky někam k moři (nejlevněji vypadá Itálie, ale ta se tu už dlouho neobjevila), nejlépe někdy květen, červen, červenec, tak bych byla moc vděčná. Samozřejmě pořád sleduju cestujlevne, kdyby se tu něco objevilo. Díky. .

Letenky kamkoli k moři

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

6 reakcí

Zdravím,

chtěla bych mámě udělat překvapení a vzít ji někam k moři, nikdy takhle nebyla. Je v podstatě jedno kam, procházela jsem si všechny možné portály, ale nemůžu nic kloudného najít. Dost mě omezují data, kdy tu jsem a kdy má máma dovolenou (klasická sezóna...).

Kdyby mi mohl někdo poradit destinaci, letenky někam k moři (nejlevněji vypadá Itálie, ale ta se tu už dlouho neobjevila), nejlépe někdy květen, červen, červenec, tak bych byla moc vděčná. Samozřejmě pořád sleduju cestujlevne, kdyby se tu něco objevilo.

Díky.

0

Pokud budeš ochotná letět na začátku sezóny, tzn. květen - červen, počkal bych na last minute nabídky celých zájezdů, bývají velmi často za směšné prachy, stejně tak třeba charterové letenky z Německa.
Nabídka levných letenek z Prahy kamkoli do Středomoří je celkem bídná, je to prakticky jen o té Itálii s Wizzairem, jinak je to díky monopolu Smart Wings nechutná drahota.

0 Citovat

Turkish zlevnili Istanbul - driv to z Prahy bylo za 7000kc -ted je to vetsinou kolem 4500 - nekdy to jde v akcich jeste na min - v Istanbulu jezsim hodne a v lete se tam da dobre koupat - ve ctvrti Florya je velka plaz hned vedle je jedno velke aquarium https://www.tripadvisor.cz/Attraction_R ... anbul.html
a nebo se da v lete plout necelou hodinku trajektem na princovy ostrovy kde jsou na ctyrech moc pekne plaze - staci na 1 ostrov Kinaliadu

0 Citovat

Do Gdansku Polskibus smiley

0 Citovat

Wizzair řím a pak vlakem třeba do Anzia.. byl jsem minulý rok a týdenní dovolená i s návštěvou Říma vyšla do 9 000,- smiley

0 Citovat

Ještě mě napadly Benátky, to je taková vděčná kombinace památek, kultury a relaxu u moře, letenky jsou celkem levné i na léto, koupat se dá pak na ostrově Lido nebo pak dál Jesolo, případně Bibione smiley

0 Citovat

Ibiza z Budapešti na 9 dní na začátku srpna (sorry) pod 2000 Kč za osobu.

0
6 reakcí