Zdravím, sháním 2 zpáteční letenky PRG - BKK ideálně v termínu 16. - 23. 2. 2013, zatím hledám neúspěšně, myslíte že se něco objeví? .

LETENKA BANGKOK

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

20 reakcí

Zdravím, sháním 2 zpáteční letenky PRG - BKK ideálně v termínu 16. - 23. 2. 2013, zatím hledám neúspěšně, myslíte že se něco objeví?

0

Ještě jsem zapomněla zmínit cenu, kdyby to bylo do 13k bylo by to ideál smiley)

0 Citovat

Zde je kalendář letenek za 12.380 Kč únor / březen. Je to nejnižší možná cena. Poté se dá nakombinovat něco za 13.800 Kč...

Ale ten týden nevím nevím smiley není to nějak málo? Přece jen se přiletí o den později a pak pro někoho iritující jetleg.. Chápu, pokud člověk nemá dovču smiley To se pak nedá nic dělat.

0 Citovat

Na toho Pelikána už jsem koukala, ale nesedí nám tam datumově přílet a hlavně je to všechno s přestupem smiley
No týden málo určitě je, ale tak lepší než drátem do oka, bohužel jinak zařídit nelze

0 Citovat

Z Prahy poletíte jedině s přestupem, žádná přímá linka není... smiley

0 Citovat

Abych nezakládal nový topic, měl bych taky dotaz, cca v prosinci začnu schánět letenky do Bangkoku - na Koh Samui na léto,
rád bych se zeptal zda pokud bude akce čsa ještě platit po ní skočit nebo počkat že by mohly být lepší akce?
Díky za odpověď.

0 Citovat

Ahoj,
ráda bych koupila manželovi jako Vánoční dárek pobyt v Thajsku, příp. jen letenky (pro 2 osoby).
Nejlépe leden únor, cca na 10 dnů.
Nikdy jsem tam ale nebyla, takže ocením jakékoliv rydy. Nechceme moc cestovat, spíš jen odpočívat a relaxovat.
Můžete mi prosím poradit, kde koupit nejlevnější leteky + ubytování? Ubytování na vysoké úrovni. A hlavně kam
vůbec jet?
Děkuji

0 Citovat

mrkni na www.thajskoonline.cz

0 Citovat

Děkuji moc, určitě se na to mrknu.

0 Citovat

zimní období je nejlepší pro západní část Thajska. Téměř bez deště a azurové nebe. Doporučuji oblast Phuket - Krabi a odtud někam na ostrov, případně rovnou zůstat v této oblasti.

Doporučuji letět z Mnichova do Phuketu za 16.880 Kč / osoba vč. zavazadla. Zakupte letenky skrz tento odkaz a v posledním kroku zadejte kód RPKH52A - ušetříte 490 Kč. Datum i počet cestujících změníte kliknutím na "upravit vyhledávání".

Do Mnichova na letiště dojedete se Student Agency za 990 Kč (zpáteční jízdenka).

Na místě si vezmete taxi, které Vás zaveze přímo do hotelu, ceny se pohybují +- 200 Kč v závislosti na vzdálenosti.

Pomocí mapky si vyberte danou lokalitu a ihned i ubytování. Ceny za soukromé luxusní resorty (4* - 5*) se pohybují v částce 1.000 - 3.000 za noc pro 2 osoby ! Dodám jen, že se jedná o opravdu luxusní místa. Není problém sehnat 3* do 500 Kč pro 2 osoby. Výběr je už opravdu hodně na individuálních požadavcích.

0 Citovat

Ahoj,
nevíte někdo,jak na letenku do Bangkoku.Potřebovali bychom sehnat co nejlevnější 2 letenky s odletem mezi 18.-30.1. nejpozději o týden déle.Místo odletu může být i Polsko či Rakousko.Zpět za 3 měsíce.Datum není důležitý.
Díky
Lucka

0 Citovat

Krakov - Bangkok - Berlín za 11.228 Kč

0 Citovat

Ahoj Dave,
děkuju ...TO JE SKVĚLÝ...
Našla jsem před chvílí o něco dražší a pokusila se o booking přes Pelikán.Když jsem vše vyplnila a odeslala,systém mi odpověděl,že let není dostupný.
Tvoje nabídky jsou úžasný...Jdu okamžitě na to.
Ještě jeden dotaz - pojištění storno letenky...Myslíš,že je to nutné ?
Cestovní pojištění už vím,že je blbost,ale s tímhle pojištěním storna letenek moc zkušeností nemáme.Hodně cestujeme a letenky se nám vždy podařilo sehnat přímo u letecké společnosti.S nákupem přes agencii,zkušenosti nemáme a neradi bychom o peníze přišli.
Děkuji za info
Lucka

0 Citovat

Pojištění storna neber, zbytečně vyhozené peníze...
Pokud zakoupíš letenky před agenturu, máš větší garanci cesty, než když je zakoupíš přímo přes prodejce smiley

Doufám, že tyhle letenky půjdou rezervovat smiley

K tomu zdravotnímu pojištění, doufám, že ho máš. Rozhodně je nutné alespoň nějaké minimum, pokud jezdíš často vyplatí se ho zřídit například k platební kartě u tvé banky. Stojí pár stovek na rok a nemusíš nic zařizovat před každou cestou. Ale pojištění co nabízí pelikán k letenkám neber, je stejně předražené jako každé jednorázové pojištění.

0 Citovat

Přesně takové pojištění ,jak uvádíš máme.
Děkuji moc za info a jdu to rychle zkusit.Doufám,že budu mít štěstí.

0 Citovat

Jejda,ještě jedna otázka - vízum v Abu Dhabi - pokud neopustíme letiště - nepotřebujeme ?
Létáme často přes Sharjah s Air Arabii a tak vízum není třeba .

0 Citovat

Pokud neopustíš letiště tak ho nepotřebuješ. Pokud vízum nemáš, tak tě ani opustit letiště nenechají smiley

0 Citovat

Tak,rezervace se mi na druhý pokus povedla....musím ji zaplatit do 18:00 ,což není problém,jen mě zaráží níže uvedená věta - nějak ji nerozumím -máme 2 mezipřistání a letíme z Polska...znamená to,že bychom za druhé měli zaplatit 100,-Eur nebo jsem si to špatně přeložila ?...Bohužel je sobota a do zákaznického centra nemám šanci zavolat.

MEZIPŘISTÁNÍ
FROM/TO POLAND 2 STOPOVERS PERMITTED ON THE PRICING UNIT LIMITED TO 1 FREE AND 1 AT EUR 100.00. NOTE - STOPOVER
PERMITTED AT GUESTS OWN EXPENSE

Můžeš mi prosím poradit.
Díky
Lucka

0 Citovat

Stopover je mezipřistání + pobyt v dané destinaci. Mezipřistání jako takové se neplatí smiley

0 Citovat

PS: pro ubytko na pár nocí v Bangkoku využij aktuální akci http://cestujlevne.com/apartman-v-3hote ... ku-285-kc/

0 Citovat

MOOOOOC díky....
Letenku jsme zaplatili,teď se jen modlíme,aby se jim objevila platba do 18:00..
V Bangkoku jsme byli před půl rokem,našli jsme si pár pěkných hotelů k ubytování.Ten,co jsi uváděl vypadá ještě levněji,jukneme na to.
Ještě jednou Ti opravdu moc děkujeme...
Lucka

0
20 reakcí