Potřebuji se dostat 8.4.2013 do Benátek. Mám tam odlet v 16:00 do Říma a odtud (Roma Fiumicino) pak v 21:00 let do Sao Paula. Jak jsem se díval, tak Wizair v pondělí 8.4.neletí (pouze 6.4. a pak 9.4) do Benátek. Mám letenku na promoakci do Jižní Ameriky z Benátek. Mohu se dopravit do Říma a neabsolvovat let z Benátek? Je to možné a nebude problém? Pak bych potřeboval poradit s letem do Říma 8.4., abych se tam dostal do 18:00. Díky moc Dave! .

Letenky Praha Benátky Řím

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

11 reakcí

Potřebuji se dostat 8.4.2013 do Benátek. Mám tam odlet v 16:00 do Říma a odtud (Roma Fiumicino) pak v 21:00 let do Sao Paula. Jak jsem se díval, tak Wizair v pondělí 8.4.neletí (pouze 6.4. a pak 9.4) do Benátek.
Mám letenku na promoakci do Jižní Ameriky z Benátek. Mohu se dopravit do Říma a neabsolvovat let z Benátek? Je to možné a nebude problém?
Pak bych potřeboval poradit s letem do Říma 8.4., abych se tam dostal do 18:00.
Díky moc Dave!

0

Úplně nejlepší možnost vidím v koupení letenky PRG-VCE s Air One http://www.flyairone.com
Letenka na 7.4. vychází na pěkných 60 EUR i s 20 kg zavazadlem. 8.4. letí taky, ale mají přílet v 16.50 smiley

0 Citovat

Díky.Jen bych potřeboval vědět když má cesta začíná v Benátkách (mám letenku) a přestupuji v Římě na dálkový let, zda mohu nastoupit až v Římě. Jestli mám psát na Alitalia nebo být na letišti v Římě brzo a u přepážky Alitalia upozornit, že neletím z Benátek.

0 Citovat

Pokud máš let VCE - FCO - NYC / NYC - FCO - PRG (nebo jakýkoliv jiný destinace), tak jakmile nenastoupíš na jeden z letů, automaticky ti propadají ty následující. Nenastoupíš tedy v Benátkách, propadne ti celá letenka. Odpověď tedy zní - nastoupit musíš v Benátkách.

0 Citovat

Díky moc za odpověď.Tak si budu užívat Benátek.

0 Citovat

No a co jet nočním vlakem ?

0 Citovat

Dave,
jaký noční vlak z Prahy do Benátek myslíš? Potřebuji z 7.4. na 8.4..
Děkuji předem.
Jan

0 Citovat

objevil jsem dokonce bus z Brna do Benátek s jede 7.4. v 18:40 a dokonce jen za 950 Kč, když je to více jak 30 dnů předem.
Jan

0 Citovat

Co to je za společnost ?... To je fakt pěkná cena.

0 Citovat

je to spol. Tourbus a reservace přes www.onlinebus.cz. Zatím berou reservaci do 31.3.2013.

Jan

0 Citovat

Ahoj, hledám jednosměr levné letenky do Benátek (odlet z Prahy 13.2) a pak z Říma do Prahy (18.2), případně z Prahy do Říma (15.2) a z Benátek do Prahy (20.2), a třetí možnost pro velký úspěch zpáteční Praha-Řím 15.-18.2.
Díky za jakékoliv rady, ideálně kolem 5 tisíc za dva mládežníky za zpáteční Řím, jednosměry rozumné ceny, čím levnější tím samozřejmě lepší.

0 Citovat

Mrkni na Wizzair.com a tam máš přesně to co hledáš. Jen ty Benátky nesedí o den.

0
11 reakcí