Dobrý den, sháním jak se nejlevněji dostat z Prahy/Vídně do Kijeva na Velikonoční víkend. 28.3. - 1.4. 2013 v datech odletu jsem flexibilní +-1 den. Kdyby se objevila nějaká zajímavá nabídka dosti by mi to pomohlo. Teď se letenky pohybují kolem 7000. Myslíte že má smysl čekat, že těsně před odletem bude cena rozumnější? Jinak kdybych nesehnal letadlo pod 5000 tak mám v záloze vlakové spojení. Díky za případnou radu. .

Ze střední Evropy do Kieva

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

1 reakce

Dobrý den, sháním jak se nejlevněji dostat z Prahy/Vídně do Kijeva na Velikonoční víkend. 28.3. - 1.4. 2013 v datech odletu jsem flexibilní +-1 den. Kdyby se objevila nějaká zajímavá nabídka dosti by mi to pomohlo. Teď se letenky pohybují kolem 7000. Myslíte že má smysl čekat, že těsně před odletem bude cena rozumnější? Jinak kdybych nesehnal letadlo pod 5000 tak mám v záloze vlakové spojení. Díky za případnou radu.

0

Letenky v takto exponovaných datech zcela určitě nezlevní.
Avšak z polských Katowic se dá letět ve dnech 27.3. - 1.4. do Kyjeva za cca 1200 UAH, což je asi 3000 Kč, platba jen kartou, pokud nemáte běžný bankovní účet na Ukrajině. V ceně máte zavazadlo do 32 kg!!!
http://www.wizzair.com

0
1 reakce