Ahoj, cca v polovině října plánujeme dovolenou na Bali. Co jsem koukal tak letenky z PRG na Bali vychází cca kolem 22k a to s Emirates, to je celkem dost. Napadlo mě, letět do PRG > DXB > KUL a odtamtud třeba s AirAsia nebo Malindo Air. Při cestě zpět z DPS > KUL zůstat na jeden den v KUL a kouknout se po městě... Nebo to udělat na opak ? Jinak zpáteční KUL>DPS je za nějakých 2.2k pro jednoho...  .

Na Bali přes KUL

Založil ve fóru Hledám letenku

6 reakcí

Ahoj,
cca v polovině října plánujeme dovolenou na Bali.
Co jsem koukal tak letenky z PRG na Bali vychází cca kolem 22k a to s Emirates, to je celkem dost.
Napadlo mě, letět do PRG > DXB > KUL a odtamtud třeba s AirAsia nebo Malindo Air.
Při cestě zpět z DPS > KUL zůstat na jeden den v KUL a kouknout se po městě... Nebo to udělat na opak ?
Jinak zpáteční KUL>DPS je za nějakých 2.2k pro jednoho... smiley
Co jsem se díval tak celkem levné letenky do KUL mají i Turkish... ale kdo ví jaká bude situace v turecku za měsíc a půl...

Díky

0

Nemáš zač smiley
Jinak ano, je to nejlevnější cesta, pokud nejsou dostupné China eastern, nebo vyloženě chcete letět s Emirates... Měj ale taky na mysli, že pokud bude špatné počasí nebo bouchne sopka a ty zůstaneš viset na Bali (poslední ´dobou celkem často, stalo se známým...) - pak je přímý spoj k nezaplacení, při letenkách jen do KUL bys musela řešit náhradní cestu domu...
Odvážnému ale štěstí přeje, kdy by ses nebála letět do KUL třeba z Budapešti, dostaneš se na Bali do patnácti tisíc..

0 Citovat

KL si zaslouží alespoň 2 celé dny! smiley

0 Citovat

teď jsem se díval a cely teda celkem rostou...
Nevíte o nějakých přijatelných cenách odlet cca 14.10 > návrat 28.10 ?

0 Citovat

Ahoj, my letěli letos v květnu s Qatar do KUL, tam pár dní, pak s Malindo na Borneo - 1500 zpáteční letenka a s Malindo i na Bali za 2tis. Vše úplně bez problémů. Do KUL jsme se dostali z BUD za 10 000 Kč, takže i s Bali to vyšlo na 12tis. Důležité je hledat ten KUL! Borneo moc moc doporučuji!

0 Citovat

Tak jsem se teď koukal a cesta z Brno > BUD > KUL > KUL > DPS > KUL > BUD > Brno
Student Agency, Qatar, AirAsia.
700, 4800, 12 101 - 17 500,-

0 Citovat

zial, mal si to kupit toho 25/8 ked si sem zadaval otazku a bolo ti aj odpovedane. Takto mesiac pred odletom uz jedine asi len kombinovat, alebo cakat na nejaky error, ktory (mozno) pride.

0
6 reakcí