Ahoj, chystám se na exchange study program do Brisbane a zatím se mi nedaří najít nějaké zajímavé letenky - buď něco levného nebo aspoň s dobrým přestupem (=abych tam mohla třeba pár hodin pobíhat a mělo to smysl).Ideálně bych se chtěla zastavit v Singapore. Skyscanner mi zatím našel cestu z Prahy přes Bělehrad a Abu Dhabi (kde bych měla asi 14 hodin) za nějakých 16 000, ale není to uplně moje snová destinace, takže kdyby jste někdo měl tip na něco lepšího, budu mocně vděčná! )) jo a potřebuji letět nějak v půlce února 2017)), nějaké first-minute slevy už jsem bohužel prošvihla, tak nevím, jestli teď koupit raději co nejdřív nebo jestli už to nijak rapidně neporoste a mám ještě zkusit počkat, jestli se nevyloupne nějaká akce.... Díky! a mějte se! Lucie .

Austrálie - Brisbane

Založila ve fóru Hledám letenku

11 reakcí

Ahoj, chystám se na exchange study program do Brisbane a zatím se mi nedaří najít nějaké zajímavé letenky - buď něco levného nebo aspoň s dobrým přestupem (=abych tam mohla třeba pár hodin pobíhat a mělo to smysl).Ideálně bych se chtěla zastavit v Singapore. Skyscanner mi zatím našel cestu z Prahy přes Bělehrad a Abu Dhabi (kde bych měla asi 14 hodin) za nějakých 16 000, ale není to uplně moje snová destinace, takže kdyby jste někdo měl tip na něco lepšího, budu mocně vděčná! )) jo a potřebuji letět nějak v půlce února 2017)), nějaké first-minute slevy už jsem bohužel prošvihla, tak nevím, jestli teď koupit raději co nejdřív nebo jestli už to nijak rapidně neporoste a mám ještě zkusit počkat, jestli se nevyloupne nějaká akce....

Díky! a mějte se!

Lucie

0

Podle mě je 16.000 za let do Austrálie dost dobrá cena... A podle trasování tipuji na Etihad.

EDIT: Sorry, tohle nebude zpáteční letenka, že? Jestli ne, tak cena nic moc.

0 Citovat

nene, je to bohužel jednosměrná, já teda asi ani zpáteční nehledám, protože sama nevím kdy přesně a kudy se budu chtít vracet smiley

0 Citovat

zo singapuru lieta na Gold Coast (kusok od Brisbane) Scoot. Kludne za 100 euro. Tak by som to riesil nejakou one way z Europy do SIN a potom o par dni Scoot do Australie. Za 8000 Czk napr 10/2/2016 mas jednosmerku do Singapuru so Sichuan Airlines priamo z Prahy.
Takze 10/2 z Prahy cez Chengdu so Singapuru (8000CZK), tam par dni a napr. 14/2 so Scoot aj s bagazou (cca 3800CZK) na Gold Coast
takze mas to za cca 12000CZK a este k tomu aj Singapur na par dni smiley
osobne ja by som uz necakal, one way do Australie z Prahy za 450 euro a aj bagazou je celkom fajne a v Cine mas len kratky prestup + dlzku pobytu v SIN si mozes skratit, predlzit podla uvazenia. Z Gold Coast do Brisbane to uz je len cca 100km, vlaky, shuttle chodia

0 Citovat

To bych rozhodně koupil. Scoot má teď nahozený celkem příznivý ceny do Australie. Poslední dobou to docela sleduju smiley

0 Citovat

da sa este BUD-TXL-AUH-KUL za 9500 a odtial Air Asia do OOL za cca 4000, pokial by si chcela vidiet viac Kualu. Vyssia cena sa za par dni bohato vyrentuje na nasobne nizsich spotrebitelskych cenach oproti Singapuru, anyway vsetko je to o preferenciach a o tom, ci vobec nejaky stopover chces smiley

0 Citovat

Díky moc! Hrozně jsi mi pomohl! smiley Už se jen rozhoduju, jak dlouho zůstat v Singapore smiley jen ještě pro zajímavost, nějaký tip na další podobnou kombinaci (tzn Praha - zastávka na den/pár dnů - Brisbane)? Ještě jsem koukala, že podobně jako Singapore vychází Bangkok, ale asi si ho nechám až na nějakou kompletnější návštěvu Thajska smiley

0 Citovat

mato: Taky díky za tip! smiley rozhodnout se jaký stop-over chci, je těžký, já bych ráda všude smiley ale beru to tak, že mám kvůli začátku školy omezený čas a tím, že tam pojedu na docela dlouho dobu, tak asi potáhnu poměrně slušnou bagáž smiley, takže trochu z pohodlnostního hlediska platí i to, že čím jednodušší to bude, tím lépe smiley

0 Citovat

Jen si dej pozor na ceny v Singapuru... Jsou az nekrestansky vysoky na jihovychodni asii smiley

0 Citovat

Letěl jsme do sydney ted a celkem 250€. Trasování : BER - BUD - DXB - MNL - SYD . Jen s prirucakem. Je nutno kouknout ceny zavazadel.
Ryan, wizz, cebu
Z MNL se da taky scoot za 100 € s přestupem v SIN

0 Citovat

250 je slusne. len keby si uz pripocital bagaz a cestu do Brisbane, tak opat sme uz okolo 400 euro. A na akciu Cebu ze bude prave vtedy sa neda spolahnut

0 Citovat

Navíc s low costama to nebudeš mít na jedné letence a v případě problému můžeš zbytek itineráře vyhodit do koše.

0
11 reakcí