Zdravim, Hladam letenku do Ashgabatu, alebo niekam do Turkmenistanu, pripadne niekde do okoloa pokial je to lepsia moznost, klucova vec je cena. Ak mate skusenost, ako sa tam dostat najlacnejsie, poradte... Termin cesty nie je az tak podstatny, ale idealne v lete, nie vsak najteplejsie mesiace (ale ak by bola dobra ponuka, tak aj to prezijem)  .

Asghabat - Turkmenistan...

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

6 reakcí

Zdravim,

Hladam letenku do Ashgabatu, alebo niekam do Turkmenistanu, pripadne niekde do okoloa pokial je to lepsia moznost, klucova vec je cena. Ak mate skusenost, ako sa tam dostat najlacnejsie, poradte...
Termin cesty nie je az tak podstatny, ale idealne v lete, nie vsak najteplejsie mesiace (ale ak by bola dobra ponuka, tak aj to prezijem) smiley
Ja uvazujem nad moznostou letiet z Budapesti do Baku a potom trajekt do Turkmenbasy, ale som otvoreny aj inym moznostiam...
Taktiez, ak mate tipy, rady a podobne pre Turkmenistan, budem rad ak sa o ne podelite...

Dakujem, Tomas

0

viza uz mas? smiley

0 Citovat

je tu aj moznost letiet za 10000, VIE-ASB-VIE s kratkym (<6h) tranzitom na DME. vyzera to byt casovo aj financne (SVK+Morava) vyhodnejsie.
napr 9-17.6, vsetko s S7.

0 Citovat

no ako som cital, tak "najjednoduchsie" je ist do Iranu a na tranzitne viza cez Turkmenistan napr. do Uzbekistanu, alebo Kazachstanu. To si skor najdi na FB chalanov z Lada Svetom, ti tam boli na aute, asi budu mat viac info. Myslim ze pri tych vsetkych cenach viz a potrebneho casu ta letenka bude vedlajsia.

0 Citovat

celkom dobre a aktualne zhrnutie poskytne aj trip, ktory nedavno absolvovala Yirina: http://yirina.net/fotky_cesty/2016_Turkmenistan/2016_Turkmenistan.htm

0 Citovat

tak toto je super cestopis smiley A já se na uzbecko-turkmenské hranici musím dívat na kostičkaté kalhoty rejoice.

0 Citovat

Belavia má na říjen akci z Prahy za 320 USD (7200 Kč), což je velmi slušná cena. Odlety každou říjnovou středu. Bohužel odrb s vízy a organizováním cestováním nad 5 dní pobytu stále přetrvává, takže asi fakt jen pro fajnšmekry, co cestu do Turkmenistánu napevno plánují.



prg-asb.png

0
6 reakcí