Chteli bychom s kamosem podniknout mensi trek po tomto ostrove, nechceme tam s cestovkou a hledame nejakou levnou variantu prepravy. Planujeme, ze bychom tam byli tak 5 dnu, nejake tipy pro nas by tady byly?  .

Madeira

Založil ve fóru Hledám letenku

7 reakcí

Chteli bychom s kamosem podniknout mensi trek po tomto ostrove, nechceme tam s cestovkou a hledame nejakou levnou variantu prepravy. Planujeme, ze bychom tam byli tak 5 dnu, nejake tipy pro nas by tady byly? smiley

0

Co se týče letenek, tak jsou v pohodě lety s easyJetem a jedním stopem v Lisabonu. Nevím kdy chcete vyrazit, ale mimo sezonu se daly sehnat do 5 tisíc z Prahy.
Tady je příklad současných cen.

Bohužel vyhledávač nefunguje s nočními přestupy, proto ti poradí spíš někdo s azuonem.

0 Citovat

Diky za info, koukam, ze zatím prevlada většina se dvěma prestupy a ceny by mohly byt taky nižší smiley Tak nic, budeme cekat smiley

0 Citovat

2 přestupy budou určitě. 1 v Bergamu, ale ještě ten den poletíš do Lisabonu, kde budeš nocovat. Lisabon rozhodně není na škodu smiley

0 Citovat

Nebo zkusit německý Condor, létá z Mnichova a občas mají zajímavé ceny letenek. Je to plnohodnotná letecká společnost s full servisem. Já jsem si od nich kupoval letenky na Vánoce zpáteční let vyšel 158 €, nyní mi od nich přišla akce na spoustu letenek za 49 €. tak to zkus. Ubytování na Madeiře je poměrně také levné dá se do 4* hotelu za 12 € se snídaní. Ostrov je překrásný na cestování a určitě si udělejte výlet na Porto Santo...

0 Citovat

Termoli: Díky za tip, kouknu na to, i když do Mnichova to máme trochu z ruky. To ubytko za 12 eur se snídaní jsi našel kde? Standardně přes bookimg apod.? JInak jsem našel, že se dá letět i s jedním přestupem přes Londýn...ale je to vše o ceně smiley
Na ostrov Porto Santo se dostanu zřejmě nějakou lodí z Madeiry, kolik to tak stojí?

0 Citovat

Diky za info a fotky jsou opravdu nadherne smiley Pobrezi mi trochu pripomina Maui, takze ty treky budou paradni a uz jen schrastit co nejlevnejsi prepravu tam a zpet (chteli bychom tam nekdy v prubehu cervna).

0 Citovat

Jelikož na samotné Madeiře jsou velice omezené možnosti koupání ostrov Porto Santo bych určitě nevynechával. Jeden den u moře na překrásné pláži fakt za to stojí. Na ostrov jezdí denně trajekt z Funchalu. Tam ráno, večer zpět. Cena 50€. Na lodi si můžeš půjčit kola za 10€. Hotel, který jsem sehnal byl 4hvězda - oficiální kategorie. Jinak velmi slušná 3hvězda - hotel Santa Catarina kousek od letiště. Rezervaci jsem provedl přes reisen.de - hotel.

0
7 reakcí