Ahojte, rasd by som na vlastnu past navstivil koncom majavychodnu cast ostrava(Ayia Napa)-cize asi letisko Larnaca a asi najlepsi lowcost od ratislavy Wizzair. Doteraz nemam skusenosnoti s nim. Len som sa docital, ze urcite uz pri 2 letenkach sa oplati mat clenstvo v klube. Chcem sa spytat: - ak viete aka je cenova politika Wizzair-u ze kedy kupit letenku na tento termin(2.polovica maja)? - viete aj o inej lowcost ceste na vychod cypru? Dakujem. Andrej. .

Cyprus-Larnaca

Založil ve fóru Hledám letenku

11 reakcí

Ahojte,
rasd by som na vlastnu past navstivil koncom majavychodnu cast ostrava(Ayia Napa)-cize asi letisko Larnaca a asi najlepsi lowcost od ratislavy Wizzair. Doteraz nemam skusenosnoti s nim. Len som sa docital, ze urcite uz pri 2 letenkach sa oplati mat clenstvo v klube.
Chcem sa spytat:
- ak viete aka je cenova politika Wizzair-u ze kedy kupit letenku na tento termin(2.polovica maja)?
- viete aj o inej lowcost ceste na vychod cypru?

Dakujem.
Andrej.

0

Ahoj.
Členství se ti při dvou letenkách vyplatí. sleva je 10 eur na let na osobu. Ve dvou lidech tedy ušetříš 40eur. Cestu z Larnaci do A.Napa zvol shuttle busem (transportéry úplně vlevo na parkingu před letištěm). Z Prahy létá ještě smartwings ale ceny nic moc. Jinak Kypr projedeš stopem do pár hodin z jedné strany na druhou, můžeš tedy letět levněji do Paphosu smiley

0 Citovat

Na druhou polovinu května je nejlepší nákup nyní. Jinak jak píše Libor, mrkni spíš na Ryanair a vem to na Paphos z Budapešti nebo Krakova

0 Citovat

Dakujem Vam obidvom. Nie sme motorizovani, preto chceme priletiet do Larnacy a byt ubytovani na JV(Famagusta). Z BA je to najblizise do Budapesti a odtial tym Wizzairom s ktorym doteraz nemam skusenosti, preto som sa pytal na cas kupy letenky, online checkin a platenei za vacsiu prirucnu batozinu som ako tak prestudoval.
Mozno by som k Liborovi este:
- mas osobne skusenosti so stopom na Cypre?
- ten shuttle by si riesil na mieste nie cez net v predsihu, totiz prilet je okolo 21:00.
Vdaka.
Andrej

0 Citovat

No já to přes net nikdy neobjednával. Na letišti jsou klasické taxi ale hrozně drahé a pak tyhle shuttle dodávky (v podstatě taky taxi). 21. hodiny bych se nebál. Stopem jsem jel z Paralimni do Limasolu a zpět a úplně v pohodě. Místní jsou hodně milý. Máte v Napě ubytování? Mám případně kontakt na jednoho Slováka co tam dlouhodobě žije. Ten mi bydlení vždy zajistil. Sice ne luxusní ale cenově velmi přijatelné smiley

0 Citovat

DakujemTi opat.
Co sa tyka
-toho shuttle, tak v predregistracii cez net cez napr. resorthoppa to vychadza pri 2 ludoch - 12Eur/osobu/jednosmerne z Larnaci do Ayia Napa.Takze ak myslis, ze na mieste by to slo aj za menej ...
-toho ubytka pozeral som ceny na 7dni/2 osoby cez booking.com od 200 Eur, t.j tak 14Eur/os/noc, na luxuse si nepotrpime, ak by to bol seriozny zdroj preco nie cez neho
- toho stopu: takze cesta ayia napa do Paphosu stopom by bola mozna, mozno z viacerymi prestupmi. So stopom nemam skusenosti, vacsinou vsetko riesim public dopravou.

0 Citovat

Cesta 12 EUR je super. Viděl jsem u taxíků i 40 EUR smiley. Jinak napříč Kyprem se táhne dálnice a na té se stopuje docela dobře. Pokud budete bydlet v Napě, doporučím si vypůjčit skůtr a zajet si na tureckou část do Famagusty podívat se na letovisko "duchů". Za návštěvu stojí i nár park mezi Paralimni a Napou (Capo Greco). Limasol, Larnaca a Nikósie naopak pro mě nic moc.

Už si nepamatuji kolik jsem platil, ale myslím že to bylo cca za 25 Eur na apartmán pro dva s klimou. Pošli mi na sebe e-mail a já ti tam obratem dám kontakt na toho Petka a připojím nějaké fotky.

0 Citovat

Ahoj, plánujeme s manželkou pobyt na týden v červnu 10/17 ale může být i jiný termín.
Jsme z Ostravy takže odlet někde z polska/česka/slovenska/maďarska.

Poradil by někdo zpáteční levné letenky.

Nemusí se shodovat odletové a příletové letiště a přestup by taky nevadil.

Jde nám hlavně o nejnižší senu .

Díky za odpověď.

David

0 Citovat

Ahoj, kup na ryanair.com Krakov - Paphos na 10-17.červen. Cena je 3.700 Kč / 2 letenky. Pouze příručák v ceně.
Tahle cena níž nepůjde a zbývají tam 4 kusy. Proto bych moc dlouho neváhal smiley

0 Citovat

Z Katowic také dobrá cena na Costa Bravu! Trasa Katowice - Girona (Barcelona), na 10.-17. června 486 zł / 3065 Kč pro 2 osoby, pouze příruční zavazadlo do 10 kg.
Rezervace na http://www.ryanair.com

0 Citovat

Diky Dave, Letenky koupene .

Lucx tu Barcelonu se nám nepodařilo koupit, boo-koval jsem celý pátek a pak ještě párkrát v sobotu,
vyzkoušel dvě platební karty a vždycky to vyplivlo server error . Ale dik za reakci smiley

Nějaký tip na levnou autopujčovnu ?

0 Citovat

Pro autopůjčovnu máme srovnávač. Víc informací k tomu asi neposkytnu. Nejsou to věci, které je možné hlídat a hledat akce smiley

0
11 reakcí