Ahoj, cestujeme s kamarády z NYC do Toronta autem. Na různých fórech jsem se dočetl, že je velmi těžké půjčit auto v USA s možností přejezdu do Kanady. Máte s tím někdo zkušenost, jak jste to případně řešili? Díky moc.  .

Přejezd půjčeným autem USA - Kanada

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

5 reakcí
Ahoj, cestujeme s kamarády z NYC do Toronta autem. Na různých fórech jsem se dočetl, že je velmi těžké půjčit auto v USA s možností přejezdu do Kanady. Máte s tím někdo zkušenost, jak jste to případně řešili? Díky moc. 
0

Predvlani sme riešili podobný problém. Požičať auto v USA, vziať ho do Kanady a vrátiť v USA nie je problém. Požičať auto v USA a vrátiť ho v Kanade sa dá, ale je to dosť drahé. Nakoniec sme auto požičali v USA a tam ho aj vrátili. Inak medzi NY a Torontom premáva dosť lacných autobusov. (greyhound a možno aj iní).

0 Citovat
grouppen napsal(a):

Pokud se jedná o vyzvednutí v USA a vrácení v Kanadě, tak máš webové srovnávače, kde informace najdeš.
Odhaduji podle zkušeností, že tam bude značný příplatek. Napiš pak kolik to dělá.

Díky moc. My půjčujeme i vracíme v USA. Tak snad to nebude tak hrozný.

0 Citovat
hugonovak napsal(a):

Predvlani sme riešili podobný problém. Požičať auto v USA, vziať ho do Kanady a vrátiť v USA nie je problém. Požičať auto v USA a vrátiť ho v Kanade sa dá, ale je to dosť drahé. Nakoniec sme auto požičali v USA a tam ho aj vrátili. Inak medzi NY a Torontom premáva dosť lacných autobusov. (greyhound a možno aj iní).

Děkuju. My půjčujeme i vracíme v USA. Po cestě chceme být "svobodní" a navštívit pár míst ;). Díky moc.

0 Citovat

Na http://economycarrentals.com jsem občas zahlédl, že to už bylo součastí ceny u některých aut. Zrovna teď u mojí rezervace v Las Vegas to je v ceně.

0 Citovat
grouppen napsal(a):

V tom případě máš dvě možnosti:

1) oznámíš v půjčovně že pojedeš s autem i do Kanady a zaplatíš za to příplatek
2) nic jim neřekneš (ale možná to zjistí podle GPS lokátoru pokud je v autě)

Na hranicích bych žádný problém nečekal.

Nie každá požičovňa účtuje poplatok za cestu do Kanady, ale v každom prípade cestu do Kanady je potrebné požičovni oznámiť.

0
5 reakcí