Zdravím všechny, nedávno jsme vyvinuli menší projekt "DámeTrip", který spojuje cestovatele z Česka a Slovenska. Vyplníte pár otázek a podle nich vás automaticky spojíme s vhodným parťákem na trip. Projekt je v BETA verzi, čili bychom moc ocenili jakékoli názory a poznámky, co byste si vyhradili. :-) Účinit tak můžete zde www.dametrip.cz Snad se vám myšlenka bude líbit a třeba najdete parťáka na cestu. :-) S pozdravem, Tým DámeTripu .

Cestování/Letenky s parťákem

Založil ve fóru Hledám letenku

3 reakce

 Zdravím všechny, nedávno jsme vyvinuli menší projekt "DámeTrip", který spojuje cestovatele z Česka a Slovenska. Vyplníte pár otázek a podle nich vás automaticky spojíme s vhodným parťákem na trip. Projekt je v BETA verzi, čili bychom moc ocenili jakékoli názory a poznámky, co byste si vyhradili. :-) Účinit tak můžete zde www.dametrip.cz Snad se vám myšlenka bude líbit a třeba najdete parťáka na cestu. :-)
S pozdravem,
Tým DámeTripu

0

Tak jsem dostal tip na ideálního parťáka - z opačného konce republiky, věkový rozdíl 20 let, a skoro stejný cíl - on na jih do města, já na sever do přírody. To nám to bude klapat... Tuším, že jste někde zapomněli obrátit znaménko...

0 Citovat

Haha. Ja mam sice cloveka, ktory je rovnako stary, ale zije v Londyne , chce ist do Kolumbie (ja do Peru) a v emaily mi neukazalo co tam chce robit. Asi to nejaky potencial ma, ale musi tam byt zaregistrovanych viac ludi. :)

0 Citovat
Andrea358 napsal(a):

Haha. Ja mam sice cloveka, ktory je rovnako stary, ale zije v Londyne , chce ist do Kolumbie (ja do Peru) a v emaily mi neukazalo co tam chce robit. Asi to nejaky potencial ma, ale musi tam byt zaregistrovanych viac ludi. :)

A hlavně možnost zadání pouze jediného cíle mi přijde o ničem... BTW co takhle domluvit se bez toho softvéru...? S Tebou bych se nebál :-)

0
3 reakce