Ahoj, chtel bych poprosit o pomoc se shanenim letenky do Miami, USA. Nasel jsem pouze velmi vysoke ceny. Termin odletu: okolo 12.7 – 15.7. Navrat: 14 dni, tedy zhruba 30.7. Odlet z Prahy, ci jineho blizkeho mesta. Prestupum se nebranim. Mym snem je sehnat letenku do 16tis. Kc Predem diky vsem. V pripade nalezeni vyhodne letenky slibuji penezni odmenu. .

Hledam do MIAMI

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

3 reakce

Ahoj,

chtel bych poprosit o pomoc se shanenim letenky do Miami, USA. Nasel jsem pouze velmi vysoke ceny.

Termin odletu: okolo 12.7 – 15.7.
Navrat: 14 dni, tedy zhruba 30.7.

Odlet z Prahy, ci jineho blizkeho mesta. Prestupum se nebranim. Mym snem je sehnat letenku do 16tis. Kc

Predem diky vsem. V pripade nalezeni vyhodne letenky slibuji penezni odmenu.

0

Veškeré termíny jak jistě víš, se pohybují okolo 20 tisíc, je tu však jedna možnost.

Letět z Krakova přes Moskvu s Aeroflotem. Jediný termín 11.-23.července vychází na 16.573 Kč. Podmínkou je však absolvování 20 hodinových přestupů v Moskvě!
Dovedu si tu cestu představit jedině s tím, že si koupíte vstup do VIP lounge. V ceně za cca 500 Kč budeš mít jídlo, pití a internet k dispozici po celou dobu. Nikým nerušený posezení v příjemných kožených gaučích. Jo a vezmi si notebook, jinak to nedáš smiley

0 Citovat

Moc diky... je problem s tim terminem, musim tam byt alespon 14 dni :/
jestli jeste muzu takhle obtezovat, ci prosit o pomoc, mam zde posledni scenar.

Mam tam jeste okno a celou cestu muzu mirne odlozit, na srpen, ci srpen - pulka zari. Tam uz se mi dari nachazet docela prijatelne letenky okolo 18k... kdyby ale existoval nejaky tip, jak se tam dostat jeste lepe, bylo by to super.

0 Citovat

Ahoj 27.8. - 10.9.2013 z Prahy s 1 přestupem za 17 000 Kč. Mrkni sem: .................

Editováno: Nepovolená reklama

0
3 reakce