Ahoj, budu s kamarádem v Barceloně od 21.prosince a chceme se na Štědrý den vrátit do Prahy. Muzu počítat s nejnižší cenovou hladinou opět 1-3 měsíce před, jak bývá zvykem, nebo to u tech vánoc dolů už moc nepůjde?Zatím je to na nějakých 1300 Kč. Díky .

[FR] BCN - PRG na Vánoce, čekat nebo koupit?

Založil ve fóru Hledám letenku

7 reakcí

Ahoj,

budu s kamarádem v Barceloně od 21.prosince a chceme se na Štědrý den vrátit do Prahy. Muzu počítat s nejnižší cenovou hladinou opět 1-3 měsíce před, jak bývá zvykem, nebo to u tech vánoc dolů už moc nepůjde?

Zatím je to na nějakých 1300 Kč.

Díky

0

Možno se vrátit i před štědrým dnem, jde nám o to pobejt v Barce aspoň 24 hodin.

0 Citovat

Kup za 1300,-

0 Citovat

Ale jeden směr, mně to pořád přijde hodně...

0 Citovat

Taky bych koupil. O kolik by to šlo níž? O dvě, tři stovky možná. Daleko spíš to ale půjde výš a to imho minimálně o 700 až litr. Kup a máš klid.

0 Citovat

Ted jsem koukal, že za 1300 bysme tam byli asi jen 12 hodin. Takže je to za 1600. A mně to je lito, protože BTS-SOF je za 10e, a SOF-BCN mam za 3e, tak jsem doufal v nějaký peti kilo.

0 Citovat

Zatím mám jen ten prostřední leg SOF-BCN za ty 3e, takže se ještě na to celý muzeme vyprdnout

0 Citovat

Stále sú 3 letenky za cca 75eur na vianočné obdobie hodne vpohode. Zas to netreba hrotiť kvôli pár stovkám, ktoré aj tak v BCN miniete ani neviete ako.

0
7 reakcí