hledám přímý spoj v termínu od 12.7- 20.7. +- 2dny. pokud by to s přestupem netrvalo víc jak 6h, tak by to taky šlo. zatím jsem našel přímý spoj 13.7-20.7 za cca 7,5tis. dá se najít něco levnějšího? díky .

červenec Praha - Soluň

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

7 reakcí

hledám přímý spoj v termínu od 12.7- 20.7. +- 2dny. pokud by to s přestupem netrvalo víc jak 6h, tak by to taky šlo.

zatím jsem našel přímý spoj 13.7-20.7 za cca 7,5tis. dá se najít něco levnějšího? díky

0

Pokud nebude ochota dojet třeba do Mnichova nebo Berlína, odkud jsou letenky i za necelé 4 tisíce, obávám se, že se níž nedostaneš ;-)

0 Citovat

jasný a díky. koukal jsem, že to letí i z budapešti za cca 3400kč, ale zas ten termín nebyl příliš vyhovující.

0 Citovat

A co zkusit odlet z Bratislavy ? S Wizzair 12.7. - 19.7. za necelých 50EUR nebo s členstvím za 30EUR :-).

0 Citovat

vilnius5 napsal(a):

A co zkusit odlet z Bratislavy ? S Wizzair 12.7. - 19.7. za necelých 50EUR nebo s členstvím za 30EUR :-).

SoLUN, nie SoFIA :D

0 Citovat

Nebo zkusit slozitejsi variantu, do Skopje z Blavy aeroplanem, a pak za 16 € ze Skopje 3 a pul hodky busem...

0 Citovat

To je vlastně skvělý tip, který by mě rozhodně nenapadl. Díky za něj. Koukám se, že ze Skopje do Soluně jezdí i vlaky, lístek za 12,2 €.

0 Citovat

ono ten vlak chodi len po Gevgeliju, potom sa prestupuje na bus.. na jesen sme chceli tak ist, ale zial nevydal vlak az do Solunu, iba do Gevgelije

http://www.trainose.gr/en/passen...-services/

Please note that until further notice, the line section Thessaloniki to Gevgelija and Gevgelija to Thessaloniki will be operated by bus, and the accompanied cars service will not be offered

Ak ma clovek cas tak cesta vlakom do Gevgelije zo Solunu je zazitok riadny, ale inak urcite tym busom ak sa jedna o rychlost.

0
7 reakcí