Přeji hezký den, Neměl byste někdo tip (radu) na co nejlevnější letenku do Washingtonu nebo New Yorku(popř okolí) z ČR, Slovenska, Rakouska, Polska nebo Německa? (ze sousedních států pokud možno z co nejbližších měst k ČR). Odlet 23.8 s návratem do 18. září (+,- 3 až 5 dní). děkujiii moc!!! .

Letenka USA (NY,WAS)

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

8 reakcí

Přeji hezký den,
Neměl byste někdo tip (radu) na co nejlevnější letenku do Washingtonu nebo New Yorku(popř okolí) z ČR, Slovenska, Rakouska, Polska nebo Německa? (ze sousedních států pokud možno z co nejbližších měst k ČR). Odlet 23.8 s návratem do 18. září (+,- 3 až 5 dní).
děkujiii moc!!!

0

Zdravím všechny, prosím o radu ohledně letenky do New Yorku. Odlet někdy od půlky července do konce července a návrat někdy po 20.8. Snažil jsem se něco najít, ale vše je zhruba okolo 22 000 Kč (a to jsou tam třeba 2 přestupy a nevím, jestli je to vhodné, ptž nevím, co by se dělo, kdyby jeden spoj měl zpoždění a náhodou bych nestihl přípoj). Doufal jsem, že najdu něco okolo 16 000 Kč, ale asi to už nehrozí, co? :/ Zase tak často nelítám, tak nemám moc zkušeností, kde všude hledat a kde jsou nej ceny. Ještě dotaz, je lepší čekat na last minute letenky nebo to koupit raději teď? Za jakoukoliv radu předem díky! Adam

0 Citovat

nabídka od letušky.cz :
nabídka

0 Citovat

Dave: díky. přes ten Řím to nevypadá špatně. Našel jsem ještě z letenku Varšava-NY s přestupem ve Washingtonu. Myslíš, že bych cestu mohl ukončit už ve Washingtonu a až zpět letět z New Yorku? Myslím jestli by nebyl problém ohledně zavazadel apod.
ještě jednou děkuji smiley

0 Citovat

V tomhle případě by ti propadl zbytek letenek, které následují po letu WAS-NYC... Je zapotřebí koupit celou multicity letenku. http://bit.ly/127JWd9

0 Citovat

přes pelikan.cz je teď na září za 15000Kč, je to na Newark a je to sakra drahý, smiley
Nemáte někdo zkušenosti s dopravou přes oceán na lodi? Doba/cena

0 Citovat

Dave, Ondra : tak nakonec jsem to vyřešil s letem z Varšavy-zvláště do New Yorku je to fakt asi nejlevnější varianta, aspoň co jsem našel.
Dave: každopádně díky za info smiley

0 Citovat

Pred cca 2 mes jsem resil narychlo letenku (4 dny pred odletem - diky tomu ze BA jsou banda nekompetentnich hipiku) a diky tomu ze to byla sluzebka tak jsem na to mel krom svych rukou jeste najatou agenturu a nakonec nejlevnejsi spojeni ze vsech alternativ mi vyslo taky PRG - WAW - JFK (stalo to jednosmerne 11 500 na posledni chvili - celkem dobra cena pokud uvazim ze treba Lufthansa - se kterou litam USA docela casto - chtela za ten jeden smer 78 000,-)..

Jinak 15 000 neni vubec spatna cena - napr. minuly rok s Deltou me to stalo primym letem asi 14 dnu pred odletem 19 000 zpatecni (JFK) - a bohuzel to byl soukromy vylet..

Ja bohuzel nejsem uplne flexibilni abych mohl vyuzit klasicke akce typu Italia, kde sice letis zpatecni za 8 000, ale znamena to spat jednu noc na letisti a jeste si musis prizpusobit dovolenou tomu jak zrovna koupis letenky smiley - takze pokud sezenu USA za 14 - 15 000 tak to povazuju celkem za velky uspech..

0 Citovat

Dobrý den, hledám zpáteční letenky pro 2 osoby:
Praha – New York
TERMÍN: (+-) 9.9. – 9.10.
CENA: Max. 11 000 KČ
( případně místo Prahy kterékoliv letiště v ČR nebo Německu)
Pokouším se trefit letenky v akci už víc jak dva měsíce a zatím neúspěšně. Budu vděčná, za jakoukoliv pomoc smiley

0
8 reakcí