Ahoj , z toho hledání nějaké letenky mi už strašně hrabe... Čas se mi krátí a proto vás strašně prosím o pomoc...1) Jakej je rozdíl mezi Dospělým a mládežníkem? (je mi 21 let a některé lety například s Finnair nejsou k dispozici pro dospělé)2) Když poletím s Finama do sydney a s JetStarem do Gold Coast , musim se znova odbavit?3)Prosím o pomoc najít letenku ( všechno na jedné letence, ne nekolik letenek..) - 13.11.2017 +/- 3 dny - Zavazadlo alespon 23kg + batoh do kabiny - Čim levnější tim lepší.. ale strop 18 tisíc.. - Odlet jen z Prahy - Je jedno jestli do Brisbane nebo do Gold Coast - Našel jsem let s Finama do Helsinek... Stačí 1 hodina na přestup z terminálu 2 na terminál 1?To je snad vše... Děkuji moc za pomoc .

Letenka do Australie - Brisbane / Gold Coast

Založil ve fóru Hledám letenku

13 reakcí

Ahoj , z toho hledání nějaké letenky mi už strašně hrabe... Čas se mi krátí a proto vás strašně prosím o pomoc...

1) Jakej je rozdíl mezi Dospělým a mládežníkem? (je mi 21 let a některé lety například s Finnair nejsou k dispozici pro dospělé)

2) Když poletím s Finama do sydney a s JetStarem do Gold Coast , musim se znova odbavit?

3)Prosím o pomoc najít letenku ( všechno na jedné letence, ne nekolik letenek..)

- 13.11.2017 +/- 3 dny

- Zavazadlo alespon 23kg + batoh do kabiny

- Čim levnější tim lepší.. ale strop 18 tisíc..

- Odlet jen z Prahy

- Je jedno jestli do Brisbane nebo do Gold Coast

- Našel jsem let s Finama do Helsinek... Stačí 1 hodina na přestup z terminálu 2 na terminál 1?

To je snad vše... Děkuji moc za pomoc

0

"odlet jen z prahy" - akoze chces letiet do Australie a je problem napr. Vieden, Berlin, Mnichov, alebo Frankfurt, kde sa lahko dostanes?

a ide o one way? ked ano, tak z mnichova za 560e.

https://www.google.com/flights/#search;f=MUC,ZMU;t=BNE,OOL;d=2017-11-15;r=2017-11-18;tt=o;sel=MUCAUH0EY6-AUHHKG0EY834-HKGOOL1HX15

0 Citovat

Rad bych videl ten let kde muzou letet jenom mladeznici a ne dospely.. :) Ze by pedofilove organizovali vylet do Australie ? :))))))

Kazdopadne kup tu letenku co nejdriv - mas odlet velmi brzo a ceny pujdou jenom nahoru - at neplatis 30k+..

0 Citovat

Možná bys měl napsat na jak dlouho tam letíš...

0 Citovat

Ahoj výletníci,

potřebuji koupit domácí přelet v Austrálii. Myslíte, že je dobrej nápad to koupit přes Kayak.com? Nebo raději u dopravce (Virgin australia apod.) ? Nebo rovnou přes cestujlevne? :)

0 Citovat

Taky můžeš podpořit Olivera... Bude to nejdelší, ale zato nejdražší:-)


0 Citovat

[citace="cali"]

Taky můžeš podpořit Olivera... Bude to nejdelší, ale zato nejdražší:-)


To určitě.. :) Proto se ptám :)

0 Citovat

evinkamalinka napsal(a):

Ahoj výletníci,

potřebuji koupit domácí přelet v Austrálii. Myslíte, že je dobrej nápad to koupit přes Kayak.com? Nebo raději u dopravce (Virgin australia apod.) ? Nebo rovnou přes cestujlevne? :)

V prípade Austrálie je asi najlepšie kupovať priamo u aerolinky.
0 Citovat

Ja bych to koupil přímo u pilota,  az v letadle, tedka jsem tak kupoval ticket u strojvedouciho u ValMezu 

0 Citovat

richard.pastorek napsal(a):

Ja bych to koupil přímo u pilota,  az v letadle, tedka jsem tak kupoval ticket u strojvedouciho u ValMezu 

A vem si presnou castku, vetsinou nemivaji zpatky drobny

0 Citovat

Svojho času sa predávali letenky priamo na palube napr. na shuttle Londýn-Manchester. 

0 Citovat

Bože, vy jste teda vtipálci, podobně blbý diskuze jsou na novinky.cz , tak to zkuste tam ;-)

0 Citovat

tak niektori sa len pytaju a niektori aj odpovedaju a sem tam si aj zavtipkuju. zase neberme to tragicky.

0 Citovat

evinkamalinka napsal(a):

... Nebo rovnou přes cestujlevne? :)

Ako si sa pytala, tak Ti odpovedali. Ja som Ti odpovedal vazne, ale tiez som si nebol isty, ci sa pytas vazne. O vyhodach a nevyhodach nakupu cez predajcov tu bolo toho popisane viac nez dost.

0
13 reakcí