Ahoj cestovatele, mate nekdo tip jak se dostat z predvanocniho Londyna za rozumnou cenu? Letenky se pred Vanoci pohybuji pomerne vysoko. Do Londyna priletam v pondeli 18.12. vecer z jine destinace a chtel jsem tam stravit cely den, tak idealne odlet/odjezd v utery vecer nebo ve stredu. Dekuji za rady.Pokud by to nemely byt Katovice, tak i jine misto, ale s dostupnosti na Moravu (Praha, Bratislava,...) .

Letenka Londyn-Katowice

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

10 reakcí

Ahoj cestovatele, mate nekdo tip jak se dostat z predvanocniho Londyna za rozumnou cenu? Letenky se pred Vanoci pohybuji pomerne vysoko. Do Londyna priletam v pondeli 18.12. vecer z jine destinace a chtel jsem tam stravit cely den, tak idealne odlet/odjezd v utery vecer nebo ve stredu. Dekuji za rady.

Pokud by to nemely byt Katovice, tak i jine misto, ale s dostupnosti na Moravu (Praha, Bratislava,...)

0

azair.com, to uz vyklikas :)

0 Citovat

Jj praveze klikam, ale at hledam jak hledam, tak letenka i za cenu prestupu pod 2000Kc/os moc nejde :(

0 Citovat

Tak z logiky věci je předvánoční čas prostě pasé :) zejména u Londýna jsou ty ceny astronomicky jinde.

0 Citovat

Predvanocnimu casu rozumim, jen jsem doufal, ze s nejakym prestupem se odtud rozumne dostanu. Asi nema smysl doufat, ze se zmeny v dalsich tydnech zmeni, ze? Pri nejhorsim muzu ozelet levne koupene letenky do Londyna a vracet se jinudy...

0 Citovat

Co ještě zkusit odlet z jiného města než z Londýna? Třeba takový Liverpool, Manchester nebo Edinburgh? A přejezd řešit vlakem nebo autobusem?

0 Citovat

Kopecký, Víš jak dlouho trvá ten přejezd vlakem do EDI vůbec či kolik stojí tady lístky na vlak ? To už fakt ať raději letí z Londýna a vyjde ho to levněji i časově lépe. A do Liv, či MAN taky není žádná hitparáda.

PS: nevím, zda tomu chudákovi by se chtělo táhnout busem 5 - 6h do MAN či LIV. Když píše, že přilétá z jiné destinace.

0 Citovat

Jasne, efekt prejezdu Liverpool nebo Manchester je cenove a casove zanedbatelny. Spis mi slo o to, jestli se pro neco rozhodnout ted nebo jeste chvili vyckat jestli se neco neobjevi, ale predpokladam, ze ceny spise porostou nez, ze neco klesne...

0 Citovat

tam toho asi vela nevymyslis v pomere cena/cas. Ides jednoducho blby datum. Ist o tyzden skor kupis 40 eurove letenky kam chces

0 Citovat

Roiman4 napsal(a):

Kopecký, Víš jak dlouho trvá ten přejezd vlakem do EDI vůbec či kolik stojí tady lístky na vlak ? To už fakt ať raději letí z Londýna a vyjde ho to levněji i časově lépe. A do Liv, či MAN taky není žádná hitparáda.

PS: nevím, zda tomu chudákovi by se chtělo táhnout busem 5 - 6h do MAN či LIV. Když píše, že přilétá z jiné destinace.

Megabus sa dá kúpiť od 3 libier (napr. streda ráno Londýn - Liverpool), takže ak by bol rozdiel v cene letenky napríklad 100 vs. 20 libier, tak mne by to za tých 5 hodín v buse stálo ;) Každopádne to ale teraz nie je ten prípad, letenky sú drahé z celého UK.

Keď už Ryanair predáva Londýn - Bratislava na ten týždeň najlacnejšie za 180€ (jednosmerne!), asi fakt bude o tie letenky celkom záujem... Možeš tam ostať do 4. januára, mal by si to za 12.99 libry ;)

0 Citovat

No, ve středu to jedině tak stihne odpolední let z LIV, který je po 14h... středa je problematický den UK -CZE vůbec.

0
10 reakcí