Ahoj mám dotaz :) potřebuju koupit letenky do Kodaně v květnu 2018.. Teď mi Norwegian hází v termínu 8.5. - 11.5.2018 cenu € 133,56.. Myslíte, že mám ještě počkat, zda to nespadne ? Dík moc a omlouvám se jestli je to hloupý dotaz :D .

Letenky Kodaň

Založila ve fóru Hledám letenku

15 reakcí

Ahoj mám dotaz :) potřebuju koupit letenky do Kodaně v květnu 2018.. Teď mi Norwegian hází v termínu 8.5. - 11.5.2018 cenu € 133,56.. Myslíte, že mám ještě počkat, zda to nespadne ? Dík moc a omlouvám se jestli je to hloupý dotaz :D

0

Loni jsem na Valentýnskou akci kupoval letenky z Osla do Prahy za 200 NOK jeden směr. A akce byla i na další destinace, ale nikdo ti nezaručí, že se akce bude opakovat.

0 Citovat

skus dve separatne... jedno Norwegian a jedno CSA... to mne tu uz dava 111 euro. a ked si trosku flexibilna, tak o den neskor odlet domov a uz si na 85e. a este nieco usetris z budes kupovat cez norsku verziu Norwegian, tam to v NOk vychadza o par percent lepsie

0 Citovat

a co takhle se podívat na letenky do Malma, z Polska se drží pravidelne zpáteční do 1.000 kč a prejet do Kodane busem, který jede co chvíli a cesta trvá cca 1h

0 Citovat

ak Sarka byva v prahe, tak nejaky presun do Polska a dalej z Malma to Kodane..to casovo aj financne nic moc. To sa uz potom pomaly oplati vlak z Prahy do Kodane s prestupom v Hamburgu:))

0 Citovat

Ještě je možnost zkusit kód UNDER26 na Norwegian. Je to kód pro studenty, ale to nikdo nekontroluje (ozkoušeno).

0 Citovat

Protoze v kvetnu je v Kodani MS v hokeji, tak moc ceny padat nebudou. Vzal bych kombinaci Norwegian a CSA, jsou tam slusne casy. Zkus AZair.cz, ceny jsou lehce nad 2 k.

0 Citovat

Já to právě na azair.cz už sleduju nějaký čas, máme zabookované ubytko a vzhledem k MS už právě moc s rezervací ubytování nemůžeme hýbat.. Každopádně když sem na to začala koukat tak letenky začínali na nějakých 2800 CZK.. A stále stoupají.. říkala jsem si jestli třeba nebude nějaká akcička, ale to asi nikdo neodhadne.. Každopádně děkuji moc :)

0 Citovat

foltynova.sarka napsal(a):

Já to právě na azair.cz už sleduju nějaký čas, máme zabookované ubytko a vzhledem k MS už právě moc s rezervací ubytování nemůžeme hýbat.. Každopádně když sem na to začala koukat tak letenky začínali na nějakých 2800 CZK.. A stále stoupají.. říkala jsem si jestli třeba nebude nějaká akcička, ale to asi nikdo neodhadne.. Každopádně děkuji moc :)

Jestli jsi ze severnich cech tak z Berlina tam lita EasyJet okolo 1 k RT

Btw to uz neni moc friendly...

0 Citovat

mám stejný problém - hledám letenky na jaro na legendární multicity tripy: Kodaň-Malmo/Stockholm; Oslo-Bergen; nebo Helsinky-Talinn a všechno je zatím docela drahý. A to je jaro za rohem :)

0 Citovat

mam pocit, ze letenky do tychto destinacii su tou najnizsou polozkou z vyletu :D

Z Budapesti Wizz sa neda?

0 Citovat

tonic napsal(a):

mam pocit, ze letenky do tychto destinacii su tou najnizsou polozkou z vyletu :D

Z Budapesti Wizz sa neda?

Nebo jiznim Polsko, odtud lita Wizz a Ryanair za par korun

Btw jak rika tonic, letenka se bude podilet na celkovem budgetu v techto zemich pouze minimalne....

0 Citovat

I know :) ale jak řekl jeden kolega v jiným vlákně, co se ušetří na dopravě se může potom roztočit v destinaci :) jinak jsem z Prahy, takže psychologické a časové náklady táhnutí se na východ nahrávají tomu, že si budu muset připlatit ...

0 Citovat

Vloni jsem kupovala letenky do Kodaně na květen, když tam byl zrovna maraton, řešila jsem to začátkem února, letenka vyšla na 2900, když jsem letěla o měsíc dříve taktéž do Kodaně, vyšla kombinace ČSA - Norwegian na 2511. Čekat se podle mě moc nevyplatí, pokud je daný termín a cestovat přes Malmo taky nic moc, přejezd není dlouhý, ale zato drahý. Jednou jsem v Kodani na letišti omylem nastoupila do vlaku, co jel opačným směrem a nestačila jsem se divit. :-) Můj omyl mě tehdy stál asi tisíc českých korun, a to jsem dojela jen na první stanici ve Švédsku a zpět do Kodaně. :-) Kodaň přitom znám velmi dobře, jsem profesí paní učitelka dánštiny a nacestovala jsem se tam hodně. :)

0 Citovat

I want to know more about this.

Goldenslot

-----------------------------

https://goo.gl/rQCZ3M

0 Citovat

Norwegian teď nabízí na termín 3.5. - 6.5. (úvodní víkend MS) zpátečku za 68 eur. Třeba někdo využije.

Edit: Cena platí pro dost termínů od dubna do června. :)
0
15 reakcí