Prosím, jak nejlépe na Srí lanku kolem výše uvedeného termínu? Utekly nám letenky kolem 13.000 s přijatelnými přestupy, zbývají dražší, nebo s opravdu dlouhým přestupem. Dá se očekávat ještě výhodnější nabídka?  .

srí lanka kolem 10.-26.2.

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

10 reakcí

Prosím, jak nejlépe na Srí lanku kolem výše uvedeného termínu? Utekly nám letenky kolem 13.000 s přijatelnými přestupy, zbývají dražší, nebo s opravdu dlouhým přestupem. Dá se očekávat ještě výhodnější nabídka?

0

jeej to by ma taky zajimalo, ja hladam letenky uz od zac ledna 1-2/1 na mesic. neviete niekto, ci je nejaka sanca, ze bude este nejaka akce? dííky moc!

0 Citovat

Tak takových je nás víc, my čekáme na nějakou pěknou cenu na Srí Lanku na období 02-03/2018...

(ale 13.000/os. se mi zdá pořád moc :-D )

0 Citovat

Zdravím J. O., jak dlouho letenky na Srí Lanku hlídáte?

0 Citovat

Zdravím, jen cca měsíc.

PS: a variantu přes Kyjev do hledání nazahrnujeme.

0 Citovat

Varianta přes Kyjev se mi osobně také nezamlouvá :) Díky za info.

0 Citovat

co sa nepaci na Kyjeve :D

0 Citovat

tonic napsal(a):

co sa nepaci na Kyjeve :D

Presne, layover v Kyjeve bych pri tomto routingu spis videl jako velke +

Btw. za 25 dni me tento trip ceka a ja se tesim na 20 hodin v Kyjeve :D

0 Citovat

ako je mi jasne, ze februar/marec nie je bohvieco na navstevu Kyjeva, ale urcite by pripadny layover neisiel tak do penazi ako nejakych 20 hodin v Londyne, alebo Amsterdame. Ale zase moj nazor je velmi subjektivny, ako pocitam, tak buduci rok budem v Kyjeve vdaka roznym layoverom asi tak 8 krat :D

0 Citovat

tonic napsal(a):

co sa nepaci na Kyjeve :D

taky se divím... letěli jsme přes Kyjev do Dubaje, takže jsme si tam (na letišti) nakoupili velmi levnou a velmi dobrou vodečku... což bylo naše štěstí, páč jinak bychom byli asi na suchu :-)

0 Citovat

Layover v Kyjevě mi přijde jako zajímavější než trčet 11 nebo kolik hodin v DOH. Už kvůli lokalitě , dostupnosti a ceně ubytování, apod.

12.-26.2. jsou k mání letenky Qatar/Srilankan za 13,355 Kč.

0
10 reakcí