Dobry den, neviem ssi dat rady, uz dlho browsujem a neviem najst schopnu letenku ku 9 alebo 10. 7. 2013 zo SLovenska alebo Ciech do severneho spanielska, konkretne do San Sebastianu , resp. Bilbaa alebo Santanderu...Vacsina nizkonakladoviek lieta hlavne na juh alebo ostrovy a vueling vychadza dost draho. Budem vdacna za akukolvek radu.Dakujem dakujem Veronika .

SR, CR, juh Polska doSan Sebastianu alebo Bilbaa

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

3 reakce

Dobry den, neviem ssi dat rady, uz dlho browsujem a neviem najst schopnu letenku ku 9 alebo 10. 7. 2013 zo SLovenska alebo Ciech do severneho spanielska, konkretne do San Sebastianu , resp. Bilbaa alebo Santanderu...Vacsina nizkonakladoviek lieta hlavne na juh alebo ostrovy a vueling vychadza dost draho. Budem vdacna za akukolvek radu.Dakujem dakujem
Veronika

0

9.7.2013 v následujícím harmonogramu
Katovice - Paříž - wizzair
Paříž - Santander - ryanair
celkem cca 1500,- smiley

Jde to i z Bratislavy, ale je tam noční přestup. Do KTW dojedeš z Bratislavy s polskibusem

0 Citovat

Do San Sebastianu se také lze dostat z francouzského Biarritzu, krásné a bohaté město.

Vlakem z Biarritz (cca 20 min) na hranice FR/ESP do Hendaye, za 5 minut chůze (trasa) se dostanete na baskické nádraží Irun a odtud jede regionální vlak Euskotren do Donostie - San Sebastianu (cesta cca 30 min). Jinak San Sebastian je moc pěkné město, stojí za procházku.

Letenka do Biarritz z Budapešti s přestupem (bez nocování) v Charleroi za cca 1300 Kč
http://azair.me/127xbn5

0 Citovat

Ooh, dakujem obom, moc ste mi pomohli, zajtra kupim najvhodnejsiu moznost. A Lucx, ten Biarritz ma nenapadol, tam by som aj zo den mohla pobudnut, a v San Sebastiane sa zastavim, budem tam na pracovnej stazi smileyDakujem este raz!

0
3 reakce