Ahoj, zvažuji cestu do Barmy, zkouším teda hledat letenky do BKK, ale nic moc nenacházím (hlavně tedy ve srovnání s aktuálními akcemi z PRG do Asie - Hong Kong, Peking... Colombo jsou do 13 tis.). Cenu jsem si představovala do 15 tis. ... Odlet ideálně víkend 9/11 (o moc dřív nemůžu), návrat 1/12 nebo o den dříve (později zas nemůžu). Nemáte nějakou radu? Díky Katka .

Yangon, Barma - listopad

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

9 reakcí

Ahoj,
zvažuji cestu do Barmy, zkouším teda hledat letenky do BKK, ale nic moc nenacházím (hlavně tedy ve srovnání s aktuálními akcemi z PRG do Asie - Hong Kong, Peking... Colombo jsou do 13 tis.). Cenu jsem si představovala do 15 tis. ... Odlet ideálně víkend 9/11 (o moc dřív nemůžu), návrat 1/12 nebo o den dříve (později zas nemůžu). Nemáte nějakou radu?
Díky Katka

0

Ještě by tedy jako alternativa pro následnou cestu do Yangonu šel Kuala Lumpur, ten ale myslím vychází ještě dráž...

0 Citovat

Ahoj, a jak to máš s vízem do Barmy? Budeš vyřizovat zde nebo jak? Letecky lze letět i rovnou do Yangonu.

0 Citovat

Zatim vychazi nejlevneji letenky se Saudi do KL a odtud s Air Asia do Myanmaru - asi bych ale zvolil spise Mandalay nez Yangon, je to asi lepsi vychozi bod smiley
P.S. Vizum se da vyridit za 1100 bahtu v Bangkoku.

0 Citovat

Ahoj,

díky za tipy. Vízum budu řešit až po letenkách, jestli koupím. Ideálně v BKK, pokud přes něj poletím a nebude to zbytečné zdržení (víkend + one day visa + odlet další den). Jinak v Berlíně, poštou asi. Jde případně pro Čechy i jinde, v KUL třeba?

Letenky PRG-RGN mi přišly dražší (nad 20 tis.) než kombinace PRG-BKK a odtud s Air Asia, možná odjinud z Evropy by to šlo, ale nic přímo do RGN jsem lepšího nenašla (vše co jsem našla bylo taky na 20 tis.).

Na akci Saudi jsem koukala, ale nevím, jestli jsou to spolehlivý airolinky (letos mi v Jordánku řikali, že Saudi jsou magoři:) hlavně kvůli navazujícím přípojům...

Zatím mi nejlíp vychází PRG-BKK s Aeroflotem nebo Emirates (u těch jsou teda děsný ty časy na přestup), a pak s Air Asia. Nechci teda strávit 3 dny cestou tam kombinacema x přepravců... A s nějakou akcí na listopad se asi počítat nedá, co?

Katka

0 Citovat

No já měl právě na mysli nějakou kombinaci přes Amsterdam, například s návratem do Mnichova za 16.869 Kč - http://bit.ly/1dIXmo4 smiley

Ale já právě nevím jak s vízy, vím že v BKK by ti je vystavily, jen netuším zda už i v Evropě...

Jinak bych se určitě přikláněl k těm Saudům, nic není tak horké jak internetem koluje. smiley

PS: a pokud ne Saudi, tak co třeba Etihad? Vídeň-Bangkok-Mnichov za 12.255 Kč - http://bit.ly/1dIYeJo ?

0 Citovat

Ahoj,

díky za tipy. Odpo se objevila akce ČSA do BKK pod 15 tis., tak jsem si to bookla, ještě uvidím, jestli mě něco nenapadne lepšího, ale asi to zítra zaplatím, přijde mi to ideální - odlet v ne 10/11 (tam je to v po před sedmou ráno, asi to nevyjde, ale bylo by fajn ještě ten den stihnout vyřízení víza), zpět v ne 1/12 (v PRG to je po šestý ráno, tak to bych stihla do práce:) Teď ještě vyřídit dovolenou v práci smiley

Varianta přes VIE/MUC je celkem slušná, ale proti tomu ČSA se s busy ušetří tak 1.500, a je míň času v BKK / RGN. Jinak cenově nejlíp vychází bezkonkurenčně Saudi, ale zas ty přestupy, čas na cestě... asi dám přednost pohodlí za víc peněz. Každopádně jsem ráda, že ČSA maj ty letenky pod 15k, ptž během dneška se ceny Aeroflotu / Emirates zvedaly k 17 tis., a to u Emirates s tím den a půl one way...

Jinak aktuálně se sice na ČSA zobrazuje kalendář akčních letenek do BKK, ale booknout už nejsou, že jsou vyprodané.

Katka

0 Citovat

Co jsem vyčetl, tak vízum vyřídíš v Bangkoku do druhého dne přes agenturu za 1100 bahtů. Přednostně ještě během dne to údajně jde taky, ale cena je vyšší a nebo musíš být hned zrána na velvyslanectví (taky v Bangkoku) a večer ho máš, cenu neznám.
Taky si stále lámu hlavu kam vyrazit ještě do konce tohoto roku - nějakým zázrakem mi zůstaly nějaké dny dovolené a další neustále naddělávám, objevit se solidní letenka a nějaký spolucestovatel, jel bych hned smiley Ta ČSA by byla fajn tak do 14k smiley

0 Citovat

Ahoj,
my s přítelkyní bychom taky hrozně rádi vyrazili, máme úplně stejný problém - dva týdny dovolený k vybrání smiley). Zvažujeme Barmu, Filipíny, Indonésii (i když tam váháme kvůli prosincovému počasí)... budu fakt rád, když něco najdeme. Funguje to nějak, že si dáváme vědět třeba po tel? Tak trochu tuším, že už žádný akce na tuhle destinaci s odletem do konce roku nebudou,co?

0 Citovat

Ahoj Katko, doufám, že dovolená byla hezká a vrátila jsi se v pořádku. My se chystáme za deset dní také do Barmy a následně Laosu, přelet přes Bangkok. Byla bych moc ráda, kdyby jsi mě mohla upozornit na případná úskalí hlavně co se týká zařízení víz apod. Případně bychom uvítali i nějaký extratip na zážitek v Barmě a zkušenosti s ubytováním v Yangonu. Moc díky Eva

0
9 reakcí