Ahoj, asi před půl rokem jsme (já + dalších 5 lidí) využili akce u airasia a poskládali si trip po Asii, už zbývá jen sehnat nějakou low-cost letenku z Evropy do Asie a zpět.Konkrétně začínáme ve Vietnamu, a už si říkám, že bych se asi měl po něčem dívat. Vím, že minulý rok se dala sehnat zpáteční i pod 10 000,-, na tento rok pořád nic.Nemáte teda někdo tip na to,Kde hledat levnou letenku odkudkoliv z Evropy do Vietnamu, ať už tip na vyhledávač(klasicky projíždím kiwi, skyscanner apod., ale přijde mi, že tam nic moc není), nebo přímo aerolinky? (kdo z Evropy létá levně někam do Asie, aby se to z toho pak dalo třeba dobře poskládat)Kdy hledat? Jestli není ještě brzo na letenky pro červenec.Díky moc! :)  .

Vietnam o prázdninách

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

8 reakcí

Ahoj, asi před půl rokem jsme (já + dalších 5 lidí) využili akce u airasia a poskládali si trip po Asii, už zbývá jen sehnat nějakou low-cost letenku z Evropy do Asie a zpět.

Konkrétně začínáme ve Vietnamu, a už si říkám, že bych se asi měl po něčem dívat. Vím, že minulý rok se dala sehnat zpáteční i pod 10 000,-, na tento rok pořád nic.

Nemáte teda někdo tip na to,

Kde hledat levnou letenku odkudkoliv z Evropy do Vietnamu, ať už tip na vyhledávač(klasicky projíždím kiwi, skyscanner apod., ale přijde mi, že tam nic moc není), nebo přímo aerolinky? (kdo z Evropy létá levně někam do Asie, aby se to z toho pak dalo třeba dobře poskládat)

Kdy hledat? Jestli není ještě brzo na letenky pro červenec.

Díky moc! :)

0

Obvykle je logičtější nejdříve koupit dálkovou letenku a pak teprve dokupovat místní/regionální přelety.

Takhle jste si docela zkomplikovali situaci a omezili výběr.

0 Citovat

Tak si kupte do Bangkoku, z tama jsou pak přískoky do Vietnamu celkem polevnu. Teď je do BKK akce docela často.

0 Citovat

dej sem konkretni datumy. ono nejlevneji stejne asi vzdy vypadnou fly dubai ci ukrajinci, ale ani je nevidim pres prazdniny moc realne pod desitku

0 Citovat

Daniel napsal(a):

dej sem konkretni datumy. ono nejlevneji stejne asi vzdy vypadnou fly dubai ci ukrajinci, ale ani je nevidim pres prazdniny moc realne pod desitku

TAM:

Někdy kolem 15-26. 7. (poté letíme z Ho Či Minova města dál)

ZPĚT:

Kolem 20-25.8. nejspíš (končíme v Phuketu)

Díky moc :)

0 Citovat

A co Scoot Berlin - Singapore a pak VietJet nebo AirAsia do Vietnamu? Pokud vám nevadí lowcost, tak se vejdete cca do 10tisíc za komplet letenky.

0 Citovat

j.kulhanek napsal(a):

A co Scoot Berlin - Singapore a pak VietJet nebo AirAsia do Vietnamu? Pokud vám nevadí lowcost, tak se vejdete cca do 10tisíc za komplet letenky.

Teďka koukám právě na scoot z Tegelu s přestupem v Singapuru a pak rovnou (s nima) od Hanoje, 6000 korun, lepší to už být nemůže, ne?

0 Citovat

6000korun? mám od nich nastavené hlídaní ceny ale zatím to pod 400euro nešlo. Na kdy jste našli takovou cenu? Nebo to je jen OW?

0 Citovat

to urcite len OW... 238 euro minimum co vidim TXL-SIN-HAN

0
8 reakcí