Dobrý den, dlouho jsem nenakupoval letenky s velkým předstihem, což je přesně to, s čím tady máte všichni zkušenosti. Chci se tedy zeptat. V létě bych rád se ženou a dvěma dětmi (5 a 7 let) letěl někam do JV Asie. Je mi vcelku jedno kam. Thajsko, Vietnam, Indonésie... všude je tam dobře, mám to tam proježděné ještě z batůžkářských dob. Otázky jsou dvě: 1) kdy se tak zhruba začnou objevovat zajímavé ceny? 2) dá se někdy najít nějaký let, kde děti neplatí tolik jako dospělí? Díky za radu, tm. .

Léto s rodinou

Založil ve fóru Hledám letenku

5 reakcí

Dobrý den,
dlouho jsem nenakupoval letenky s velkým předstihem, což je přesně to, s čím tady máte všichni zkušenosti. Chci se tedy zeptat.
V létě bych rád se ženou a dvěma dětmi (5 a 7 let) letěl někam do JV Asie. Je mi vcelku jedno kam. Thajsko, Vietnam, Indonésie... všude je tam dobře, mám to tam proježděné ještě z batůžkářských dob. Otázky jsou dvě: 1) kdy se tak zhruba začnou objevovat zajímavé ceny? 2) dá se někdy najít nějaký let, kde děti neplatí tolik jako dospělí?
Díky za radu,
tm.

0

Ahoj Tome, letenky na léto přijdou až s přelomem roku, spíše k jaru 2014 - není tedy kam spěchat a spíše si počkat na zajímavou nabídku...

Některé tarify umožňují slevy na děti, ale v případě HITů to není ani potřeba smiley

0 Citovat

Ahoj, budu rada , kdyz se toto tema trochu rozvine...smiley rada bych se v teto souvislosti zeptala na na pocasi v Thajsku a na Bali v prubehu skolnich prazdnin - cervenec , srpen. Taky bych byla rada za rady na tipy kam s detmi, nechci byt najednom miste ale videt toho co nejvic - Thajsko od severu az po nejaky ostrov, Bali me taky moc zajima. Budu vdecna na tipy na bezpecne cestovani, ubytovani s detmi. V neposledni rade na vas nazor, rady, zkusenosti - co zena sama s detmi v techto krajinach ...? Diky!

0 Citovat

Dave: Díky!

Daniela: Já tam s dětma ještě nebyl, ale sám jsem byl v Thajsku asi pětkrát a ta země je úplně v pohodě. Tipy na konkrétní místa zatím nemám, plánujeme pár dní v Bangkoku, pak k moři. Dojedeš tam normálně linkáčem, ubytování se najde snadno.
Jako žena nevím, ale neslyšel jsem, že by někdo hlásil problémy.

0 Citovat

Thajsko na rozdíl od muslimských států nemá s ženami problémy smiley

0 Citovat

Ahoj všem, v Thajsku jem byl, je to trochu dávno a procestoval jsem zemi od severu na jih---bylo to fajn, tuzemce jsme potakli jen 1x za 26 dní, což bylo velmi příjemné.
S dětmi se mi tam ale moc nechce jednak kvůi délce letu a druhak kvůli očkování.
Myslím, že jsou bližší destinace, kde se dá strávit příjemná poznávací dovolená a ne se jen válet u moře
Také toto téma právě doma řešíme, tak se zde třeba dobereme nějakého kloudného výsledku a nápadu
Na jak dlouho chcete jet?
M

0
5 reakcí