Zdravím, už delší dobu se poohlížím po letenkách do Barcelony s odletem v posledním týdnu v červnu. Ideální doba je 4 nebo 5 nocí. Bohužel, u vuelingu my ceny přijdou opravdu mimo realitu a tak nejlépe vychází čsa s cenou okolo 4600,- na osobu a perfektními časy příletů/odletů. Myslíte, že je reálné jít s touto cenou níže ? . Pomýšlel jsem na vánoční promo kódy, poradí někdo více v obraze, jestli je to reálné nebo jen v rovině sci-fi, které mi z toho zatím vychází ? Díky  .

Barcelona z Prahy/Drážďan

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

5 reakcí

Zdravím,
už delší dobu se poohlížím po letenkách do Barcelony s odletem v posledním týdnu v červnu. Ideální doba je 4 nebo 5 nocí. Bohužel, u vuelingu my ceny přijdou opravdu mimo realitu a tak nejlépe vychází čsa s cenou okolo 4600,- na osobu a perfektními časy příletů/odletů.
Myslíte, že je reálné jít s touto cenou níže ? smiley Když jsem to hledal asi před měsícem a půl, cena vycházela o 1000,- výhodněji, což by byl optimál smiley . Pomýšlel jsem na vánoční promo kódy, poradí někdo více v obraze, jestli je to reálné nebo jen v rovině sci-fi, které mi z toho zatím vychází ?
Díky smiley

0

Vydrž prdka, vydrž smiley ČSA se rozhodli jít lepším směrem, takže pokud si to do Nového roku nerozmyslí, budou nějaké ty slevy smiley
Jinak BCN se s ČSA určitě dá za méně, než mají aktuálně v inzerci. Vánoce zastihl i letecký průmysl.. Vyčkej smiley

0 Citovat

To je pozitivní zpráva smiley . Jen otázka, jestli zabookovat ubytování teď, bez možnosti storna, jsou to krásné peníze a zariskovat si smiley

0 Citovat

hledat ubytování na červen v prosinci???

no Barcelona je drahá, ale červen je pořád mimosezonu. Já vždy čekám na tajné nabídky na poslední chvíli od bookingu. vždy jsem byl Velmi spokojen! ubytko pod 8 bodů jsem nikdy moc nebral, ale občas je to mimo mísu to hodnocení (ve francii mělo třeba 7,5 a bylo skvělé, jiné 8,9 a v životě bych se tam nevrátil, takže ani to není zcela 100 %)

0 Citovat

No, ta cena byla opravdu solidní, 6000,- za pokoj pro 3 a na 5 nocí, to vůbec nebylo špatné smiley .
Já nejradši kombinuju nějaké ubytování na jistotu s možností storna a pak čekám na akční nabídky smiley .

0 Citovat

Sice pisete z Prahy/Drazdan, ale co takhle i Viden. Chapu,ze z Phy je to trochu z ruky, ale letos v lednu jsem sehnala s Austrian airlines na kveten za 2.900. Odlet odpoledne, zpet rano. Terminy tam tenkrat byly brezen - zari.

0
5 reakcí