Ahoj, chtěl bych se zeptat, za jakou cenu se dají sehnat letenky do Amsterdamu, teď jsem našel za 3300,- Tak by mě zajímalo, zda jsou i někdy levnější, případně kde děkuju  .

Amsterdam

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

4 reakce

Ahoj, chtěl bych se zeptat, za jakou cenu se dají sehnat letenky do Amsterdamu, teď jsem našel za 3300,- Tak by mě zajímalo, zda jsou i někdy levnější, případně kde smiley bylo by to na 27.2. , takze cca 26. tam a 28. domu. Nemám takový přehled tak se ptám zkušenějších smiley děkuju smiley

0

zo svojich skúseností viem že letenka do ams z prg s klm je tak za 3k czk. Kurz czk ale padol od kedy som naposledy kupoval letenku. no ale btw dá sa aj do eidhovenu s wizzem, ale keď som si to spočítal aj s časovou stratou tak sa to neoplatí imho

0 Citovat

Tak uz se mi povedlo najit na easyJet za 844,- cestu tam a za to samy zpet, ted jen otazka jestli to pak treba bude jeste levnejsi nebo ne :/

0 Citovat

Přesně tak, pokud ti stačí příruční zavazadlo, jakož na tři dny asi jo, tak kup letenky u easyJet.com
Možná přijde po Novým roce nějaká akcička, která ti ve výsledku může ušetřit pár desetikorun - tedy nic závratného. Osobně bych letenku koupil nyní a měl jistotu smiley

0 Citovat

zdar, nechci zakladat dalsi vlakno. Prodam 2xdvoudenni travel card celkem za 30EUR. Koupeno pres discoverholland.com za 45EUR. Vyzvednete na Schipholu z automatu a plati na den oznaceni a den po oznaceni, tedy ne 48hodin. Plati i na vlak Schiphol-Centraal.


Go to the Public Transport ticket machines at Schiphol Airport or Amsterdam Central IJ-zijde or any NS Train services & tickets shop at Almere Centrum, Amsterdam Amstel, Amsterdam Central, Amsterdam Sloterdijk, Amsterdam Zuid, Den Haag Central, Eindhoven, Haarlem, Hilversum, Maastricht, Rotterdam Central, Schiphol Airport or Zaandam to collect your Travel Ticket(s). More information on how to collect your Travel Tickets can be found on your travel voucher attached to this email.

0
4 reakce