Ahojte, prosím vedeli by ste mi naskladať nejaký lacnejší let ideále z Brna alebo Prahy do Madridu na koniec ledna/začiatok února? Kľudne aj s čakaním na letisku pri prestupe  .

Brno,Praha -> Madrid

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

12 reakcí

Ahojte,

prosím vedeli by ste mi naskladať nejaký lacnejší let ideále z Brna alebo Prahy do Madridu na koniec ledna/začiatok února?

Kľudne aj s čakaním na letisku pri prestupe smiley

Ďakujem za ochotu a pomoc smiley

0

Ahoj,

Ja vyrazim s babickou v breznu, kdysi v Madridu pracovala a chce se tam jeste na stary kolena podivat.. smiley

Jestli ses Brnak tak vyraz v Wroclavi - pres azair.cz (Dave to doporucoval v nejakym prispevku) jsem nasel letenku na brezen za 2980 s prestupem v Parizi po ceste tam a v Milane po ceste zpatky - byl to myslim easyjet + ryanair..

Z Prahy jsem nasel za 3019 - taky s jednim delsim prestupem.. Jinak sem nasel na skyscanneru neco od Iberie asi za 4 000 -5 000..

Kdybys nasel neco zajimavejsiho dej vedet..

Mej se

PS: Ciham na nejakou akci do Madridu uz od leta, ale z Prahy zatim nic.. smiley

0 Citovat

Tak ted koukam na ten prelom ledna a unora a je to jeste zajimavejsi:

Tam st 29. 01. ‘14 12.30 Praha PRG 20.10 Madrid MAD 7:40 h / 1 přestup
Zpět ne 02. 02. ‘14 13.35 Madrid MAD 20.35 Praha PRG 7:00 h / 1 přestup
2358 Kč
Délka pobytu: 5 dnů

Asi pojedu s tebou.. smiley

0 Citovat

Haha super! smiley

Idem na to hned mrknut!
Z Brna sa tam neda ziaden spoj pospajat?

Kazopadne, dakujem velmi pekne! smiley

0 Citovat

A este ze cez aku spolocnost si pozeral tu prahu, teda kde najdem tie spoje smiley

0 Citovat

Z Brna sem nasel:

Tam st 29. 01. ‘14 16.00 Brno BRQ… 23.55 Madrid MAD 7:55 h / 2 přestupy
Zpět so 01. 02. ‘14 06.30 Madrid MAD 20.10 Brno BRQ… 13:40 h / 1 přestup

2415 Kč
Délka pobytu: 4 dny

Taky prijemna cena smiley

jinak pres www.azair.cz (a doporucuju v parametru pocet prestupu nastavit max 2 - jinak se nedockas .. smiley)

0 Citovat

Tak jeste jeden rychlej update - po aktualizaci ta cena z Brna vylezla na 2959 a po ceste tam jsou 2 prestupy - sice na muj vkus jeste rozumna doba cesty (7:55) ale casy na prestupy trochu prisny smiley - staci maly zpozdeni a budes pak nervozni celou cestu (zazil sem nekolikrat - nic moc), abys stihl pripoj..

Ja bych osobne sel asi touhle variantou:

Tam čt 30. 01. ‘14 16.10 Brno BRQ… 22.40 Madrid MAD 6:30 h / 1 přestup
Zpět so 01. 02. ‘14 06.30 Madrid MAD 20.10 Brno BRQ… 13:40 h / 1 přestup

3268 Kč
Délka pobytu: 3 dny

Ale nevim co tam presne potrebujes delat - jestli nejsou tri dny malo.. smiley

0 Citovat

Dakujem velmi pekne za pomoc! smiley

0 Citovat

Malá insipirace na zpáteční letenku Praha - Madrid za 1.833 Kč + 330 Kč poplatek za rezervaci bez ohledu na počet osob

0 Citovat

Dobrý den,
mohli byste mi prosím pomoci poskládat letenku ( beru i návaznost vlakem ) z Madridu či Barcelony do ČR?
nevadi mi čekani na letištich popřípadě neaká zastávka s možností okouknutí města. termín bych potřebovalatakovy,abych 12.6. uz byla v čr na 100% a zpět zase co nejdříve
děkuji

0 Citovat

Pokud mi napises, jak by jsi chtela letet, tak se ti na to muzu podivat. Napis mi nejake rozmezi napr 8.6 +/- 3 dny. A chces jen jeden smer, nebo zpatecni? Z tveho popisu to neni moc jasne.

0 Citovat

Pravděpodobně zpáteční s tím, že 12.6. je nutný pobyt v ČR...

Lze letět Barcelona - Milán - Praha dne 11.6. s easyjet.com
a zpět 13.6. přímý let Praha - Barcelona s vueling.com

při návratu 17.6. taktéž přes easyjet.com se dá ušetřit přes 1000 Kč. Letenky rezervuj dle tohoto návodu http://cestujlevne.com/reklamni-kod-sleva-easyjet/

0 Citovat

AHoj, sháním letenku Praha - Madrid v termínu 6/4 a zpět 18/4. Dokázali byste někdo prosím poradit smiley ?
Potřebuji přesně v těchto dnech a klidně i s mezipřistáním, s tím ostatně počítám.
Vím že to je dost na poslední chvíli, ale doslechl jsem se od kamaráda teprve dnes o týto stránce, tak toho hned využívám.
Toť asi vše, snad to výjde smiley

MOC DÍKY, Aleš

Ještě sem zapomněl dodat pro 2 osoby. DIKY

0
12 reakcí