Ahoj, sháníme s přítelem letenku s následujícím itinerářem. Nemohli byste nám, prosím, někdo pomoct? Praha/Vídeň (příp. jiné dostupné letiště, jsme z Ostravy) – Buenos Aires ……….. 28.2.2014 +/- 5 dní Bogotá (příp. Quito) – Denpasar/Jakarta ……….. 1.8.2014 (toto datum zatím není definitivní) Denpasar/Jakarta – Praha/Vídeň …………. 1.10.2014 Moc díky za jakýkoliv tip! Tereza .

Letenka multiple cities: Evropa -> Jižní Amerika -> Asie

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

2 reakce

Ahoj,

sháníme s přítelem letenku s následujícím itinerářem. Nemohli byste nám, prosím, někdo pomoct?
Praha/Vídeň (příp. jiné dostupné letiště, jsme z Ostravy) – Buenos Aires ……….. 28.2.2014 +/- 5 dní
Bogotá (příp. Quito) – Denpasar/Jakarta ……….. 1.8.2014 (toto datum zatím není definitivní)
Denpasar/Jakarta – Praha/Vídeň …………. 1.10.2014

Moc díky za jakýkoliv tip!
Tereza

0

Ahoj,

takova cesta neni jednoducha jedina moznost je asi zatim pres OneWorld.
Nebo v Anglii prodava flightcentre.co.uk cestu kolem sveta s podobnym itinerarem. (je to ale zase OneWorld)
Nedavnou jsem neco podobneho hledal a cesta pres pacifik (jeden smer) je desne draha.

Jirka

0 Citovat

Ahoj, moc diky. Ten Pacifik je fakt sileny. Kdysi jsem letela s LAN ze Zelandu do Sydney (let ze Santiaga), tak jsem si myslela, ze by se to treba dalo poridit za nejaky nomalni peniz, ale ted koukam, ze asi bude levnejsi letet zpatecni JA a pak zpatecni Indonesii...

Tereza

0
2 reakce