Ahoj vážení, píšu sem do letenek, ale obecně by mi nevadil bus, vlak .. atd. Chtěl bych se na pár dní podívat do Vilnius-u, a hledám nějakou lacinější variantu - letenky se pohybují kolem 7k a to se mi nechce. Nemá někdo zkušenost? Jsem z Prahy, ale odjezd klidně i odjinud.. Díky předem!  .

Vilnius, pokud možno levněji

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

13 reakcí

Ahoj vážení,

píšu sem do letenek, ale obecně by mi nevadil bus, vlak .. atd.
Chtěl bych se na pár dní podívat do Vilnius-u, a hledám nějakou lacinější variantu - letenky se pohybují kolem 7k a to se mi nechce. Nemá někdo zkušenost? Jsem z Prahy, ale odjezd klidně i odjinud..

Díky předem! smiley

0

Ahoj, 7 tisíc? Mrknul jsi na http://www.airlituanica.com/en/ ?

Zde jsou letenky od 3.090 Kč přímý let Praha - Vilnius. smiley

0 Citovat

Mockrát děkuji, projedu to smiley

0 Citovat

Ahoj, 


nekdy behem podzimu bych chtel navstivit na par dni Vilnius. Vlastne mam stejny dotaz jako puvodni tazatel :) Neobjevily se od te doby nejake nove linky, o kterych bych mel vedet?

Predem dekuji za radu. 


Marek

0 Citovat

Ahoj, z Prahy bohužel neobjevily, naopak ubyl přímý let. Levně se dá letět s Ryanairem z Norimberka nebo Berlína (i pod 800 Kč za zpáteční let). Z Prahy klasicky s LOTem kolem 4 tisíc.

0 Citovat

A není jednodušší letět z PRG do Rigy a odtamtud za pár € autobusem do Vilniusu?

0 Citovat

další možnost je letět do Kaunasu a za 4,2E jezdí každou hodinu vlak, podobný našemu Regionova; autobus z Rigy jede 4 hodiny a stojí od 5E

0 Citovat

Jednodušší i levnější bude určitě LOT přes Varšavu, pokud do toho zahrneš bus, tak nejlepší je ta cesta přes Norimberk. Zpáteční letenky do Rigy jsou pekelně drahé.

0 Citovat

Nejlevnejsi letenka do Vilniusu je z Varsavy pres wizzair tam i zpet za 500 3 x tydne + k tomu prikoupit levny dotovany vlak snad kolem 500 jedna cesta z Ovy, jede brzo rano okolo 06:00. 

Jinak Lotem , prestup ve Varsave(okolo 3000). Mimochodem byl jsem tam pred par dny, a docela bida to jeich hlavni mesto. Kdyz pominu Trakai cca 3 hodiny max i s bus cestou z Vilniusu, tak tam nic moc neni, . Lepsi letet do Klaipeidy/Palangy pujcit si kolo a uzivat si more a cyklovylety.  Max 2 dny na Vilnius.

Co je tam levne je doprava.

Perlicka v nedeli od 15:00 ti neprodaji nikde pivo  ci alkohol i kdyz je v regalu;) 


0 Citovat

Mal by tam lietat aj AirBaltic z Popradu, aj ked to je vhodnejsie asi pre Slovakov :)

0 Citovat

Katka napsal(a):

Mal by tam lietat aj AirBaltic z Popradu, aj ked to je vhodnejsie asi pre Slovakov :)


Air Baltic lítá jen zimní soboty do Rigy, Vilnius nabízí s přestupem z Poprady kolem 170 €, což není nic moc. To už vyjde lépe LOT z Košic za podobnou cenu a na každý den v roce :)

0 Citovat

Hups, tak to som si asi pomýlila s tou Rigou :) Alebo to bol nejaký let naviac tesne pred Vianocami, keďže to bolo v utorok. 

0 Citovat

Dekuji moc za rady. Dam to tedy bud z Nemecka nebo Polska, jeste uvidim. :)

Byl bych tam na 5-7 dni, letim navstivit kamarada, co tam bude studovat. Zatim jsem to planoval asi takto - 1-2 dny Vilnius, 1 den Trakai, 1 den Kaunas, 1 den Riga. Kdyby byl cas navic, tak jsme i uvazovali o tom, vzit z Rigy trajekt do Stockholmu a tam zustat na jednu noc - nevim ale, jestli se to vyplati a to jak cenove, i programove, kolik se tam toho da stihnout. :) Pokud by nekdo poradil s lepsim planem, tak budu jen rad. :)

0 Citovat

Píše během podzimu, přičemž nejlevnější letenky UIA se seženou 10 měsíců dopředu...

0
13 reakcí