Dobrý den, s mou nastávající jsme vybrali Sri Lanku jako destinaci pro naší svatební cestu. Rádi bychom v termínu na přelomu duben/květen 2014. Chtěl bych se zeptat, zda-li si myslíte, že by ceny letenek mohly v blízké době klesnout pod aktuální (aktuálně cena zpáteční pro jednu osobu cca 14700 s Emirates - trasa Praha-Dubaj-Colombo), nebo zda-li byste počkali ještě nějakou dobu, zda se neobjeví nějaká akce (podobná té z Varšavy - lépe ale z nějaké bližší destinace, třeba z Prahy  .

Sri Lanka

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

20 reakcí

Dobrý den,

s mou nastávající jsme vybrali Sri Lanku jako destinaci pro naší svatební cestu. Rádi bychom v termínu na přelomu duben/květen 2014.
Chtěl bych se zeptat, zda-li si myslíte, že by ceny letenek mohly v blízké době klesnout pod aktuální (aktuálně cena zpáteční pro jednu osobu cca 14700 s Emirates - trasa Praha-Dubaj-Colombo), nebo zda-li byste počkali ještě nějakou dobu, zda se neobjeví nějaká akce (podobná té z Varšavy - lépe ale z nějaké bližší destinace, třeba z Prahy smiley ).

Díky moc za případné reakce.

Marek

0

Marku, z Prahy bych akci neočekával smiley na druhou stranu se tato cena bude držet určitě do března, takže není důvod nákup uspěchat.

0 Citovat

Díky Dave!

S tou akcí z Prahy to samozřejmě nebylo myšleno vážně, ale třeba Mnichov, Vídeň, Drážďany,...
Od pár lidí jsem slyšel, že měli letenky z Prahy cca za 13000 - není to už zas takový rozdíl, spíš jsem si jen říkal, jestli by se dalo něco takového ještě očekávat.

Každopádně díky za odpověď!

Marek

0 Citovat

Pokud se budete dopravovat autobusem, tak ano. Mnohdy se totiž lepší ceny dosáhne kombinací MUC/VIE. Jak jsem psal, přijít akce může kdykoliv a nečekaně - i z té Prahy by mohly jít ceny níž, ale ne na takovou libovku jako chodí do WAW smiley Zatím není kam spěchat, tak jen hlídej smiley

0 Citovat

Hlídat určitě budu smiley

Ale Varšava je už moc daleko...letecky se už ta úspora na akci vytrácí a busem je to děsivá štreka...mám skoro dva metry a při představě delší cesty autobusem jdu do mdlob smiley

0 Citovat

Ještě bych se chtěl zeptat...asi je to nesmysl, ale jen pro zajímavost...

Je nějaká šance, že by mi přímo na pobočce Emirates nabídli nějakou levnější cenu za letenku, než-li mají na internetu? Asi nesmysl, co?

Díky

Marek

0 Citovat

Určitě nenabídnou.. smiley

0 Citovat

Bafla na mě LM nabídka od německé CK na dubnovou Srí Lanku s AI za 16 900 Kč, let s Oman Air. Hotel je dobře hodnocený a když koukám na ceny letenek, asi bych se o moc níže jako individuální cestoval nedostal.


Brali byste, nebo mám čekat na akční letenky? :-)

0 Citovat

no hlavne kde je ten hotel:)

0 Citovat

V zájezdech k moři se nevyznám, ale u Oman Air si dej pozor, abys měl jen krátký tranzit a nemusel platit drahé vízum (asi 1100 Kč na 1 vstup, lze jen e-vízum).

0 Citovat

CLUB PALM BAY, Marawila, západní pobřeží

0 Citovat

ja neviem, letenky sa da ju s ukrajincami za 400 euro ci kolko a All inclusive riesit tam, kde strava stoji 2 eura na osobu a si fixovany na jedno miesto, ktore mi ani nepride nejak extra...

0 Citovat

tonic napsal(a):

ja neviem, letenky sa da ju s ukrajincami za 400 euro ci kolko a All inclusive riesit tam, kde strava stoji 2 eura na osobu a si fixovany na jedno miesto, ktore mi ani nepride nejak extra...


To AI je podmínkou. Jel bych tam s kamarády na "flám".:)

0 Citovat

jaj tak to ano, aj ked na flam si viem predstavit ine krajiny ako konzervativnu Sri Lanku :D

AI s jedlom ti urobia v kazdom guesthouse :D len ten chlast problem trochu to pravda

0 Citovat

A když tedy přestup v Muskatu delší než 6 hodin, je nutné platit vízum?

0 Citovat

do 24 hodin by to malo byt ok

TWOV (Transit Without Visa):

- Passengers with a confirmed onward ticket for a flight to a

  third country within 24 hours. They must stay in the

  international transit area of the airport and have documents

  required for the next destination.

0 Citovat

Řekl bych, že při pařbě s partou jde hlavně o ten chlast a v tomto případě tomu AI i v JV Asii rozumím.

0 Citovat

Docela mě (v dobrém slova smyslu) šokují ceny ubytování přes booking s AI. Koukám, že když bych kupoval zvlášť letenky a ubytko, dostal bych se s cenou ještě níž.

0 Citovat

Uz me tu svrbi ruka abych napsal , kam mas jet chlastat , protoze tam se s chlastu a cigar neplati dan -) Irove tu destinaci miluji -)) .ale vazne za 17 K to je hodne , taky ted vymyslim porad ten duben ale bez Al

0 Citovat

Dle odborného magazínu aboutTravel se má od 21.1. otevřít letiště v Colombu pro běžné turisty. Jen to samozřejmě není jen tak. Tedy kromě pojištění na rizika Covid-19, první PCR test max. 96 hodin, pak 14 dnů pobyt v Safe&Secure hotelu, kdy se nesmí mimo hotel, po 5-7 dnech druhý PCR test a po 12-14 dnech třetí PCR test. Tedy takové "thajské" podmínky, zkráceně úplně napikaču:-)

https://abouttravel.ch/reisebran...r-grenzen/

0 Citovat

@cali

Nenadávej na Thajsko. Dnes jsem četl, že už si budeš moci chodit v karanténě zahrát golf. Tak pro golfisty už to není taková hrůza :)

 

0
20 reakcí