Qatar Airways vybere své budoucí letušky a stevardy v Praze dne 26.5.2018! Místo konání: PRAGUE Venue: NH PRAGUE CITY - Mozartova 261/1, 150 00 Prague 5, Czech Republic Date: 26th May 2018 Time: 09:00 am sharp Attire: Formal business attire Jedná se o Open Day, kde předchozí registrace není požadována. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost! Pokud máte dotaz ohledně konkurzu, zeptejte se: 10letvoblacich@gmail.com .

Qatar Airways - Cabin Crew Open Day - PRAHA

Založil ve fóru Co se nevešlo

9 reakcí

Qatar Airways vybere své budoucí letušky a stevardy v Praze dne 26.5.2018!

Místo konání:

PRAGUE

Venue: NH PRAGUE CITY - Mozartova 261/1, 150 00 Prague 5, Czech Republic

Date: 26th May 2018

Time: 09:00 am sharp

Attire: Formal business attire

Jedná se o Open Day, kde předchozí registrace není požadována.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost!

Pokud máte dotaz ohledně konkurzu, zeptejte se: 10letvoblacich@gmail.com

0

Vaše sexuální orientace rozhodně překážkou není. 

Toto jsou oficiální minimální požadavky na pozici letuška/stevard:


-Minimum age of 21 years

-Minimum arm reach of 212 cms on tip toes

-Minimum high school education with fluency in written and spoken English

-Excellent health and fitness

-Willingness to relocate to Doha, Qatar

-Outgoing personality with good interpersonal skills and the ability to work with a multinational team.

0 Citovat

Bruno Ferrari napsal(a):

Je to překážka když jsem homosexuál?

nikoliv, je to velka vyhoda. A kabelku sebou!

0 Citovat

Katar:

Since 2004, Article 296 of the current Penal Code (Law 11/2004)[2] stipulates imprisonment between 1 and 3 years for sodomy between men. This is a slight revision of the original law that stipulated up to five years imprisonment for male homosexuality.


Abu Dhabi:

Article 80 of the Abu Dhabi Penal Code makes sodomy punishable by imprisonment of up to 14 years. Several news reports have revealed how the law is typically enforced. Cross-dressing is likewise illegal.


Dubaj:

Article 177 of the Penal Code of Dubai imposes imprisonment of up to 10 years on consensual sodomy.



Ale predpokladam, ze aj Alah a aj LGBT stevardi prizmuria oci, ked sa jedna o velke prachy
0 Citovat

cabin crew v Doha budou mit oddelene ubytka dle pohlavi. Ja uz jsem povetsinou zaskocen, kdyz me obsluhuje stevard, ktery se zda byti heterosexualem. Je to jako s modnimi navrhari, umelci a tak. Stevard je vlastne takovy cisnik v oblacich, takze taky umelec.

0 Citovat

Daniel napsal(a):

cabin crew v Doha budou mit oddelene ubytka dle pohlavi. Ja uz jsem povetsinou zaskocen, kdyz me obsluhuje stevard, ktery se zda byti heterosexualem. Je to jako s modnimi navrhari, umelci a tak. Stevard je vlastne takovy cisnik v oblacich, takze taky umelec.


ved presne:) len je to take zvlastne, ze pred par rokmi by homosexualov pomaly ukamenovali verejne na stadione, ale teraz v oblakoch ich krajinu reprezentuju
0 Citovat

Opravdu chce někdo se špetkou sebeúcty, teď  uprostřed ekonomického boomu, dělat pro otrokáře z Qatar Airways???

https://www.expressen.se/nyheter...r-airways/

0 Citovat

Delal by nekdo se spetkou sebeucty stewarda kdekoliv ? :) Kdyz uz bych nemel moznost vyberu, radsi Qatar nez QS.. :)

0 Citovat

Petr76 napsal(a):

Opravdu chce někdo se špetkou sebeúcty, teď  uprostřed ekonomického boomu, dělat pro otrokáře z Qatar Airways???

https://www.expressen.se/nyheter...r-airways/


No tak to je pěkný hnus, vůbec by mě nenapadlo, že to takhle může fungovat a že lidi jsou ochotni tam za takovýchto podmínek pracovat. 

0 Citovat

Ta kauza se táhne několik let, článek na toto téma u Qatar jsem četl cca před třemi lety, i nějaké naše holky, co tam dělaly, se k tomu vyjadřovaly, možná se situace změnila, ale byl to pěkný hnus.

0
9 reakcí