Nejraději nějaký e-shop který přijímá ruble. V Jekatěrinburgu budou určitě zase prázdné obchody jako vždy a nic tam neseženu... .

Kde koupit velký kufr na cestování?

Založila ve fóru Co se nevešlo

18 reakcí

Nejraději nějaký e-shop který přijímá ruble.

V Jekatěrinburgu budou určitě zase prázdné obchody jako vždy a nic tam neseženu...

0

V Lidli majú peknú sadu :))


img-20180601-173425-hht.jpg

0 Citovat

Jak velký myslíte?? Já mám již třetím rokem tento https://www.bagis.cz/produkt/hey...-l-black/. Na kratší výlety je teda zbytečně velký ale bez problémů jsem se do něj nabalil do měsíční roadtrip po USA, takže by mohl stačit :)

0 Citovat

3 roky mate uz kufor a dufam ze ste ho kupovali priamo na Bagis.cz, registrovany 25.06.2018 :) Az taki retardi tu nie sme, aj ked autisti mozno ano :D

0 Citovat

Tak ja rozhodně ano. Jezdim autem :)

0 Citovat

Dobrý den, zklamu vás..vypadá to, že kufr přes Bagis.cz ani koupit nejde. Odkazují totiž pouze na další e-shopy. Já mám kufr z e-shopu batohybrasny.cz, který už neexistuje, ale netušil jsem, že když chci pouze poradit, mám uvádět (neexistující) e-shop, ze kterého jsem před lety nakupoval. Za dobrotu na žebrotu!

0 Citovat

tak to sa ti ospravedlnujem, ak nie si PR bot :) vidim, ze si tu novy a my sme tu alergicki na nevyziadanu reklamu :D

0 Citovat

Zdravím z bývalého e-shopu batohybrasny.cz. V současné době nás najdete na adrese bagalio.cz. :-)

0 Citovat

Máme široký výběr velkých cestovních kufrů https://www.obchod-kufry.cz/kufry-velke.html

0 Citovat

To je pekné pán majiteľ:)

0 Citovat

Pořád lepší to napsat takhle přímo, než si napsat sám sobě recenzi typu: tady jsem koupila kufr a byla jsem moc spokojená, doporučuji.

0 Citovat

to ano, ale mozno by nebolo zle, ked si uz robi reklamu zdarma napr. ponuknut zlavovy kod pre CL :) urobit to trosku oficialne

0 Citovat

To je dobrej nápad :)

0 Citovat

Ja mám Osprey Farpoint 55. 

Otvára sa ako kufor + plus má integrovaný malý batoh do mesta.  Drahý, ale veľká, veľká spokojnosť. 

Kolieskový kufor fakt nie, som pochopila v Hanoji čo som spravila za hovadinu...

Ani ten akože hybrid kufor/batoh fakt nie, na chrbáte len provizórne a unesieš pár sto metrov a si k.o.

Link radšej nedávam, aby som nerobila nekalú reklamu 😛

0 Citovat

Druh zavazadla poměrně zásadně závisí na způsobu cestování.

Brát si batoh na roadtrip po USA kde ho budu celou dobu vozit v autě je asi hovadina, stejně jako si brát kolečkový loďák na trip do hor. 

A když kolečkový kufr, tak jedině se 4mi kolečky - na letišti, v MHD, kdekoliv kde je více lidí, se s tím mnohem lépe manipuluje než s dvoukolečkovým. 

0 Citovat

Náhodou, laciný a otřískaný kolečkáč je super i do J a JV Asie. Táhnete ho za sebou, projedete s ním každou dírou, protože vám na něm moc nezáleží a nepotí se vám pod ním záda jako u batohu ;) Jen by to občas chtělo blatníky...

0 Citovat

Mám lacný, spíše než otřískaný bych řekl zkušený kolečkáč. Ale se 4mi kolečky. ;-)

0 Citovat

rsaf napsal(a):

Druh zavazadla poměrně zásadně závisí na způsobu cestování.

Brát si batoh na roadtrip po USA kde ho budu celou dobu vozit v autě je asi hovadina, stejně jako si brát kolečkový loďák na trip do hor. 

A když kolečkový kufr, tak jedině se 4mi kolečky - na letišti, v MHD, kdekoliv kde je více lidí, se s tím mnohem lépe manipuluje než s dvoukolečkovým. 

Áno, to určite závisí, kam sa ide, to je jasné. 

Ale ako som písala vyššie, ja nosím všade rokmi pokusov a omylov osvedčený hybrid  batoh/kufor.  

Žiadne hrabanie v rýchlosti v prípade potreby na letisku, otvoriš ho celý zipsom ako kufor, všetko uložené, hneď to nájdeš... Plus ho dáš na chrbát a ( to dosť pohodlne na rozdiel napríklad od Victorinoxu, ktorý je úplne tragicky a aj viacej stojí) si odnesieš.

Fakt jedine Osprey to má vychytané /kvalitny materiál, ergonomickýa hlavne veľmi pohodlný/ a preto aj stojí. Prvý s tým začal a ostatní ho furt slabo napodobňujú.

Odkedy ho mám, všetky testované kufre a batohy sa pobrali na večnosť.

 Každopádne každý má svoju vychytávku, to je jasné. 

A ešte tzv "packing cubes" sú mimoriadne praktická vec.  

0 Citovat

Tak treba my jsme se naucili balit do prirucaku na vylety/dovolene do 2-3 tydnu a nevozime zadna dalsi zavazadla. Ale zase se 2 detma cestovat je taky trosku jina kategorie, takze mame 2 batohy + 2 kufriky, aby kazdy dospelak mohl pohodlne nest/vest 2 zavazadla.

0
18 reakcí