Ahoj, jsou tady nejaci Cesi zijici v zahranici?   .

Cesi zijici v zahranici?

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

10 reakcí

Ahoj, jsou tady nejaci Cesi zijici v zahranici?  

0

Radovan si stěžoval, že mu v JAR sebrali tablet, asi jim vadilo, že přes něj plánoval útěk. Tak nevím jestli už mu ho vrátili. Boris v Belize určitě na netu je, Viktor na Bahamách také, Tereza asi bude offline - kdo ví jak jim v Pákistánu šlape net. Na další koukni do databáze Interpolu.

0 Citovat

Ja žijem na Slovensku, ale Čech nie som :/

0 Citovat

Já su z Moravy

0 Citovat

ja su z moravy a su v sev. irsku. mikir je v irsku jiznim. riman je v londyne a z uk tu bude dalsich tak padesat lidi.

0 Citovat

No  ja uz irske obcanstvi , ale kdyz uz tak Morava a Banik Ostrava -))  a furt cekam kdy mi Ryanair  da tu permicu a vymysli z Mosnova aspo 20  mist  a hlavne do  Corku  i ten blby Pragl nebo aspon Pardubice by se zesly z Corku ,jasne ze i Brno bych bral -))

Ale letos rekord nebude,  tech lonskych 60 letu za rok se mi asi nepovede,  ale uvideme , takych  55 to mozna bude -))

0 Citovat

Daniel napsal(a):

ja su z moravy a su v sev. irsku. mikir je v irsku jiznim. riman je v londyne a z uk tu bude dalsich tak padesat lidi.

Kdo je riman? Tento nick jsem snad nevidel na fore 😊

0 Citovat

to jsi ty, vypadlo mne o. apologies

0 Citovat

A smysl dotazu je prosím jaký?

0 Citovat

cl couchsurfing??

0 Citovat

Daniel napsal(a):

to jsi ty, vypadlo mne o. apologies

Ahaaa 😂 v pohode. Hele, byl jsem v Leeds, ted jsem v Praze a kdyz se povede husarsky kousek, smer Emiraty 😃 

0
10 reakcí