Ahoj, z cesty po Jordansku mi zbylo 100 JOD. Rad bych je prodal za  3000 CZK. Oficialni kurz je 3225 CZK/ 100 JODProc je dobre mit je pred cestou?- Na prechodu z Ejlatu (Wadi Araba) neni na Jordanske strane ATM, ale potrebujete si vzit Jordanske taxi. Hodi se pokud jedete rovnou tam kde je malo nebo zadny bankomat (Wadi Rum,..)- Ve smenarnach v CR je nesezenete- usetrite za vyber z ATM (Jordanske atm si charguji svuj poplatek, i kdyz u sve banky poplatek za vyber nemate.)Predani v Praze, piste prosim do SZ.Mam to v drobnych: 1x 50 JOD, 2x 20 JOD, 1X10 JODDiky!Petr .

Prodam Jordanske dinary (100 JOD)

Založil ve fóru Co se nevešlo

8 reakcí

Ahoj, 


z cesty po Jordansku mi zbylo 100 JOD. Rad bych je prodal za  3000 CZK. Oficialni kurz je 3225 CZK/ 100 JOD


Proc je dobre mit je pred cestou?


- Na prechodu z Ejlatu (Wadi Araba) neni na Jordanske strane ATM, ale potrebujete si vzit Jordanske taxi. Hodi se pokud jedete rovnou tam kde je malo nebo zadny bankomat (Wadi Rum,..)

- Ve smenarnach v CR je nesezenete

- usetrite za vyber z ATM (Jordanske atm si charguji svuj poplatek, i kdyz u sve banky poplatek za vyber nemate.)


Predani v Praze, piste prosim do SZ.


Mam to v drobnych: 1x 50 JOD, 2x 20 JOD, 1X10 JOD


Diky!

Petr

0

SZ...


0 Citovat

Stale aktualni! :) Pokud nekdo ze SZ ma zajem, ozvete se. Diky!

0 Citovat

prodano :) Diky

0 Citovat

Ahoj,   z cesty po Jordansku mi zbylo 19 JOD. Rad bych je prodal za  600 CZK. Oficialni kurz je 32,33 CZK/ 1 JOD  usetrite za vyber z ATM (Jordanske atm si charguji svuj poplatek, i kdyz u sve banky poplatek za vyber nemate.)    Predani v Pardubicích, Rožnov, ale zašlu i poštou, piste prosim do SZ.  Mam to v drobnych: 3x 5 JOD, 4x 1 JOD  Diky!  

0 Citovat

Zdravím. Prodám 30 JOD za 900 korun s předáním v Praze, moje číslo je 737373117.

0 Citovat

Prodáno.

0 Citovat

Zdravím, prodám  288 (cca 9.800kč)  jordánských dinárů, (plus zdarma aktuální informace o Jordánské dovolené v 10_2019+rady, typy a kontakty na ubytování  v Jordánsku. Předání v PRAZE, případně v Brně. Díky, Tereza. Piště SZ nebo SMS na 774214445. 

0 Citovat

Ahoj, poptávám 100 JOD v Praze nebo Pardubicích.  Poptávka platí do 14.2. 2020. Díky.

0
8 reakcí