Zdravím vás, cestovatelé! Chtěl bych vám doporučit Cestovního rádce, který vám pomůže cestovat bez cestovky a zažít tak mnohem více za méně peněz. Skvělý individuální přístup. Mrkněte na web http://www.cestovniradce.com  .

Cestovní rádce | Dovolená na míru bez cestovky

Založil ve fóru Co se nevešlo

Pokud chceš někoho ubytovávat, vystav pokoj na AirBNB. A pokud chceš ve "své zemi" poskytovat průvodcovské služby, tak vlez do odpovídající skupiny na Facebooku (většinou se jmenuje Češi a Slováci XXX). Už jsem nějaké průvodce párkrát využil, nebylo to úplně za babku ale utracené koruny jsem nikdy nelitoval.

0 Citovat

@rsaf, dik za radu ,ale jsem zaprisahly nepritel neceho takoveho jako je Facebook a dum ve kterem bydlim mam dlouhodobe  pronajaty a nemohu ho vyuzivat ke komercnim ucelum ,navic jsem to nemyslel jako  kdykoliv a komukoliv , prece si nebudu narusovat  soukromi , ale jen vyjimecn treba   noc, dve.

Nechci nijak hodnotit  takove stranky ,ale treba Cesi v Irsku  je hodne slaba  stranka ,  trosku lepsi ,maji   Slovaci,  ale vseobecne zejmena v USA nemam moc pozitivni nazor na Cechy v zahraniici  a vyuziti jejich nejakych sluzeb

Ale pravda,  ta zkusenost z USA je  z roku  98, nebo  2002 , kdy tam jeste jezdili  gasarbaitri  na praci nacerno a podle toho ty  pravovni vztahy vypadaly

  Ovsem i tady v Irsku  jsem hledal kdysi na  slozitejsi pri  se zamestnavatelm pravnika  a z ceskym jsem byl hodne nespokojeny a nakonec jsem ho nevyuzil  a ani  tlumocnice ,kterou jsem radeji pribral na jednani , nebyla  to co jsem si  predstavoval a jeste na me chtela vydelat i kdyz ji to podnik zaplatil

Nakonec jsem spor vyhral i bez pravnika a bez tlumocnice  i kdyz jen castecne ,ale nemel jsem finance ani cas  jit  do dalsi  pre ,ale to je  o necem jinem samozrejme , ovsem i  v turistice bych byl ale asi opatrny,podvodniku a darebaku se dneska po svete pohybuje dost

0 Citovat

Ahaa, Filipiny na 12 dni...


86f43cad-6296-4786-9d9b-fbf85df1b129.png

0 Citovat


bcnp3tt-1.png

0 Citovat

Marek Sourak napsal(a):

Ahaa, Filipiny na 12 dni...


Pockat, to je vsetko co to vyplulo?

0 Citovat

jeste jsem hodim dalsi screenshoty, ale moc toho nebylo 😀 je to takove ve stylu poslete prachy, pak se budem o necem bavit 


201e0ad9-e01a-4183-80c3-6d14044fcb20.png
56dc7f7e-d98e-4529-826d-afcce09983a4.png
b0e7cae8-6f5f-49ef-9e56-e49b01195c28.png
8a933972-7e12-4845-beed-64e6ce081a08.png
36c11a2b-b657-4a73-8773-9e0f719377d5.png

0 Citovat

Nevim jestli stejne nesplnuje parametry pro cestovni kancelar, ale rozhodne si koleduje o poradny problem u CNB, kdyz se pousti i do pojisteni. Pokud nema osvedceni, o cemz pochybuji..

0 Citovat

Standa napsal(a):

Nevim jestli stejne nesplnuje parametry pro cestovni kancelar, ale rozhodne si koleduje o poradny problem u CNB, kdyz se pousti i do pojisteni. Pokud nema osvedceni, o cemz pochybuji..

On nic nebude prodavat. Za trojku proste rekne kde mas koupit letenky, ubytovani, pojisteni atd. Ze uz to neni za 21? sorry jako uz je to za 23 000. protoze nechces letet wizz air a cebu pacific ale emirates tak je cena 27 000. To je poradenstvi jak v kuponove privatizaci v 1992. Ale jo treba si to najde sveho zakaznika. Ale ne tady. 

0 Citovat

Pořád levnější než cestovka a 2990 Kč je docela fér cena, takže proč ne. Zajímalo by mě, kolik si s tím dá práce. Tohle je jen nástřel, kterej se udělá za 10 min. Je tam napsaný, že to bude po zaplacení znovu vybírat se zákazníkem. Natrefíš na někoho nerozhodnýho a za tu cenu se ti ani nevyplatí ztrácet čas :) 

0 Citovat

Tohle asi bude finalni vysledek:

https://www.cestovniradce.com/wp...a_vzor.pdf

0 Citovat

Zaplatíš kompilát vygooglených informací, přidaná hodnota nula x nula. 

0 Citovat

Pokud by zvládl komplikovanější multicity itineráře návrat a ještě k tomu s pár přelety nebo rovnou RTW, tak by mohla být aspoň malá přidaná hodnota...

0 Citovat

Určitě zvládl, ale jeho cílovka asi nebudou lidi našeho ražení. Komplikovanější itinerář si ostřílený cestovatel sestaví sám, a ten zbytek si na to vezme cestovku. 

0