Zdravim, mate nekdo informace, jak dlouho ted obvykle trva vyrizeni standardniho pasu, v normalni lhute 30 dnu. Je mozne ze to stihnou za 3 tydny? Diiky  .

Realna doba vyrizeni pasu, Listopad 2021.

Založil ve fóru Co se nevešlo

7 reakcí

Zdravim, mate nekdo informace, jak dlouho ted obvykle trva vyrizeni standardniho pasu, v normalni lhute 30 dnu. Je mozne ze to stihnou za 3 tydny? Diiky

0

V Ostravě touto dobou 2 týdny.

Ale, že bych se na tuto informaci chtěl spolehnout, to opravdu ne. Myslím, že do toho vstupuje dost faktorů, které to můžou ovlivnit.

0 Citovat

Naposled co jsem řešil pas (ale už 2 roky zpět:), tak 3 týdny. Jak píše jakob, spolehnout se na to nelze, ale i úřednice mi říkala, ať sleduji online, že to prakticky určitě bude dřív.

0 Citovat

Praha za 10 dní hotovo.

0 Citovat

3 neděle

0 Citovat

U nás taky cca tři týdny, ale v žádnám případě bych se na to nespoléhala!!! Teď do toho může kdykoli hodit vidle Covid a protáhne se to na těch 30 dnů.

0 Citovat

Já byl vyřizovat minulý týden v pondělí a dnes už mám nový pas... takže dokonce za cca 10 dní ve standartní 30 denní lhůtě. Moravský Krumlov - jihomoravský kraj

0 Citovat

Dekuji vsem za odpovedi. Jdeme do standardni lhuty ale posunuli jsme si datum odletu..

0
7 reakcí