Při odbavování 20.2.2022 na letišti v Praze vyšlo najevo,že cestovka (německá FTI) nezměnila na letu na Mauricius přes Frankfurt změnu cestující.V listopadu 2021 jsem nahlásila změnu cestující,zaplatila poplatek 30 euro,cestovka poslala potvrzení a já v klidu čekala,až budeme moci odcestovat na vysněnou dovolenou. Před odjezdem jsem obdržela znovu cestovní vouchery se správnými jmény.FTI chybu uznala,ale teď se řeší co bude dál.Dnes je 22.2.2022,dny ubíhají,PCR test už je neplatný a řešení zatím nikde.Poradíte někdo,co máme dělat?   .

chyba cestovky špatné zabookování letenky

Založila ve fóru Co se nevešlo

3 reakce

Při odbavování 20.2.2022 na letišti v Praze vyšlo najevo,že cestovka (německá FTI) nezměnila na letu na Mauricius přes Frankfurt změnu cestující.V listopadu 2021 jsem nahlásila změnu cestující,zaplatila poplatek 30 euro,cestovka poslala potvrzení a já v klidu čekala,až budeme moci odcestovat na vysněnou dovolenou. Před odjezdem jsem obdržela znovu cestovní vouchery se správnými jmény.FTI chybu uznala,ale teď se řeší co bude dál.Dnes je 22.2.2022,dny ubíhají,PCR test už je neplatný a řešení zatím nikde.Poradíte někdo,co máme dělat? 

1

jeste nebylo, aby to nejak nedopadlo

0 Citovat

Ahoj, 

jak to dopadlo? 

0 Citovat

Odletěly jsme o dva dny později,cestovka nám vrátila cca 15 000,- Kč.

0
3 reakce