Cauec je to holy nesmysl ted letet do marsa alam? Zabije me to vedro?  .

EGYPT 9.6 - 16.6 šílenost?

Založil ve fóru Co se nevešlo

12 reakcí

Cauec je to holy nesmysl ted letet do marsa alam? Zabije me to vedro?

0

nezabije, jak by tam asi žili místní :D

1 Citovat

To tě spíš zabije chlastat celej den jejich vodu z vodovodu 😁

0 Citovat

To je individuální. Já bych tam v létě neletěl ani za nic, kamarád tam byl v červenci několikrát a chválil si to...

0 Citovat

Nevíš, dokud nezkusíš...

0 Citovat

Já byl v červenci, srpnu i září. Vedro bylo, ale za mě se to dalo přežít a klidně bych to absolvoval znova. Oproti Dubaji v červnu to byla úplná pohodička, tam už bych v tohle období nikdy nejel 😀

0 Citovat

Je to úplně v pohodě. Fouká vítr, takže u moře je skvěle. Slunečník a studený drink to jistí. 

0 Citovat

V Údolí králů bude asi 50 stupňů, na památky to není

0 Citovat

My byli v Údolí králů v půlce července, přežít se to dalo. Je to prostě individuální.

0 Citovat

Já byl v lednu (v Údolí králů) a pobytu na sluníčku jsem měl již po několika minutách plné zuby.

0 Citovat

Já byl v prosinci v Káhiře a měli jsme málo oblečení 

0 Citovat

Druhá věc je, jak je tam večer a v noci. Pouštní země má velké rozdíly mezi dnem a nocí. Zejména na jihu v noci téměř mrzne. Proto neuškodí u hotelů koukat, jestli kromě klimy mají i topení.

V Káhiře na hotelu uměla klima jen chladit a pěkně jsem tam klepal kosu :D

0 Citovat

Já jsem v prosinci chytil nejstudenější den za prosinec a možná za celou zimu s max. 16 st.C a později odpoledne i zataženo, takže jsem měl na kole cestou do Údolí králů mikinu a větrovku a zpět 2 mikiny a větrovku. V ubytku v Luxoru jsem měl asi 17-18 st.C. Byl jsem i trochu nachlazený, což jsem chytil, když mi táhlo na nohy (měl jsem jen sandály, ale ponožky jsem si musel vzít) v minibusu cestou do Abu Simbel za svítání. V Asuánu ale bylo v ubytku ještě teplo díky umístění v suterénu. V Hurghadě pak byly maxima kolem 20 a silný vítr, takže ani na koupání to moc o vánocích nebylo (hlavně po vylezení z vody to chtělo hned přejít do závětří, abych se neklepal zimou). Ani můj bytný, který jinak plave v moři každý den, 1 den nešel a v noci si musel vzít po mnoha letech ponožky.

0
12 reakcí