Zachtělo se mi zaletět do Tallinnu a na kole absolvovat cestu do Rigy. Nezachtělo se mi ale tahat sebou letecky kolo. Jde to samozřejmě a občas to i dělám, ale tentokrát bych si rád koupil kolo na místě. Zajímalo by mě, jestli má někdo zkušenost s poměry v Tallinnu. Zda je šance koupit tam v sobotu kolo. Úplně ideálně nějakou starou použitou plečku někde na trhu nebo bazaru. V nejhorším něco supermarketového. Po týdnu ho nechám v Rize.  Je to takový můj oblíbený postup z různých zemí.   Díky.    .

Je šance koupit v Tallinnu v sobotu kolo?

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

2 reakce

Zachtělo se mi zaletět do Tallinnu a na kole absolvovat cestu do Rigy. Nezachtělo se mi ale tahat sebou letecky kolo. Jde to samozřejmě a občas to i dělám, ale tentokrát bych si rád koupil kolo na místě.

Zajímalo by mě, jestli má někdo zkušenost s poměry v Tallinnu. Zda je šance koupit tam v sobotu kolo. Úplně ideálně nějakou starou použitou plečku někde na trhu nebo bazaru. V nejhorším něco supermarketového. Po týdnu ho nechám v Rize. 

Je to takový můj oblíbený postup z různých zemí.

 

Díky.

 

0

Dotaz bych směřovala na Tallin travel forum třeba na TA, kde budou místní a expati, ale nevidím důvod, proč ne.

0 Citovat

Nájsť nejaký bazos/Aukro miestny

0
2 reakce