Ahoj všem cestovatelům, chtěla jsem se zeptat zda s tímto nemá někdo zkušenosti. Byli jsme v Kolumbii a při přeletu z Cartageny do Bogoty nám "zmizelo" zavazadlo. Tak jsme u Aviancy sepsali protokol a čekali. Teď už je prohlášené za ztracené a co nám Avianca nabízí za odškodné je skutečně výsměch. Každopádně, přestože jsme měli pojištění sjednané u axy (to nejdražší, co jsme mohli!) a volali jim z Bogoty co máme dělat (řekli, že si můžeme koupit oblečení a hygienické potřeby, že máme limit 30 000) tak teď nám poslali dopis, že je konec šetření škodné události a že nemáme na nic nárok. Prý všechno spadá do vyjímek a jednalo se o zpáteční let. Pojištění je jen na let tam (respektive, odškodné za zpoždění zavazadla). To se dá chápat všelijak...  .

Ztracené zavazadlo-pojištění

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

0 reakcí

Ahoj všem cestovatelům,
chtěla jsem se zeptat zda s tímto nemá někdo zkušenosti. Byli jsme v Kolumbii a při přeletu z Cartageny do Bogoty nám "zmizelo" zavazadlo. Tak jsme u Aviancy sepsali protokol a čekali. Teď už je prohlášené za ztracené a co nám Avianca nabízí za odškodné je skutečně výsměch. Každopádně, přestože jsme měli pojištění sjednané u axy (to nejdražší, co jsme mohli!) a volali jim z Bogoty co máme dělat (řekli, že si můžeme koupit oblečení a hygienické potřeby, že máme limit 30 000) tak teď nám poslali dopis, že je konec šetření škodné události a že nemáme na nic nárok. Prý všechno spadá do vyjímek a jednalo se o zpáteční let. Pojištění je jen na let tam (respektive, odškodné za zpoždění zavazadla). To se dá chápat všelijak... smiley pro mě to byl teda let zpátky do ČR. Myslíte, že má cenu se s nimi nějak hádat? Nebo že je to úplně ztracené?

0
0 reakcí