ahoj, rád bych zde posbíral nějáké tipy na Jižní Koreu. Jsem jeden z těch co si koupil super levnou letenku do Soulu, ale teď pátrám co zajímavého zde budeme dělat  .

Soul - Jižní Korea

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

Bacha na počasí, není to sranda smiley

0 Citovat

My tam byli v pondeli a pocasi bylo jeste horsi, krom mlhy i vydatne prselo, zato druhy den na Hallasanu jsem se spalil smiley

0 Citovat

Sakra:D esteze mam prsiplast...a ohladom mersu? Ako to tam je? Lebo cela rodina ma odhovara nech to zvrtnem domov

0 Citovat

vypada to, ze kvuli mers zrusili 13. uso tour do dmz. Kdo tam planoval jet? Mate nejaky zalozni plan? treba alespon dmz train...

0 Citovat

Kolegove ted jsem nahodou zjistil, ze u letu ze Soulu do Rima v nedeli 14.6. zmenili cas odletu z puvodnich 14.05 na 13.30, ale nikde nic, zadna zprava ani upozorneni. smiley

0 Citovat

Letíme ve stejný den a mi o tom teda ze SA informace přišla 18.5. a chtěli po mě potvrdit, že beru na vědomí. Na viewtrip se pár dní předtím změnil status z Confirmed (HK) na Confirmed (TK), po potvrzení se to změnilo zpět na Confirmed (HK). Asi jsem to kupoval přes správný portál (cestujlevne) smiley

0 Citovat

Letím síce až 20.6, tiež mi posunuli let a postup bol rovnaký ako v príspevku od rsaf.

0 Citovat

ahoj.
neleti nekdo zitra z budapesti?

byli jste nekdo v JSA na vylete? Pres jakou agenturu? My jsme dohodnuty pres jsatour.com tak jestli nekdo mate zkusenosti.

diky

0 Citovat

My jsme měli na zítřek objednanou tour s USO (Koridoor) a přišlo mi tohle:
Unfortunately, DMZ/JSA tour on 13th of June is cancelled by UNCMAC.
Due to the recent outbreak of MERS, all sites have to be shut down. Tours are cancelled until further noticed.

0 Citovat

Ahoj, prave jsme se vratili ze Soulu a daruji dve Tmoney card na cestovani po Soulu, kredit tam je minimalni. Pripadne predam zkusenosti. Aktualne jsem v Brne a zitra vecer se vracime do Prahy.

0 Citovat

Taky mám Tmoney card 1x. A nějaké kupony do Drogon Hill Spa na slevu 5.000 Wonů. Daruji - Olomoucko

0 Citovat

Ahoj,
mám v plánu si zažádat o WH víza do Jižní Korei. Hledám bezva parťáka/čku na cesty.
Marty

0 Citovat

Ahoj Piry, mohl bych na tebe email, za 2 týdny jedu do Soulu a měl bych pár dotazů, díky jakubriha@email.cz

0