Ahoj lidicky a kdokoliv kdo mi můžete pomoct.muj příběh zni takto,jsou to dva měsíce, co mi přítelkyně odjela do Londýna. Na dálku jsme se samozrejme rozhadali a rozešli, ale pro me to není jen tak.chci ji dokázat, že je pro me vším. Bydli na 78 creighton avenue, na kterou bych se potřeboval dostat.Nevím,ale jak?jak nejrychleji,jelikož tam opravdu chci letět jen na otočku. Letěl bych na London Standsted, připadne Luton....budu moc rád za každou radu a podanou ruku.Lukas .

Rada pro dobrodruha

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

7 reakcí

Ahoj lidicky a kdokoliv kdo mi můžete pomoct.muj příběh zni takto,jsou to dva měsíce, co mi přítelkyně odjela do Londýna. Na dálku jsme se samozrejme rozhadali a rozešli, ale pro me to není jen tak.chci ji dokázat, že je pro me vším. Bydli na 78 creighton avenue, na kterou bych se potřeboval dostat.Nevím,ale jak?jak nejrychleji,jelikož tam opravdu chci letět jen na otočku. Letěl bych na London Standsted, připadne Luton....budu moc rád za každou radu a podanou ruku.Lukas

0

nevim sice co je dobrodruzneho na ceste do Londyna, ale posilam aspon mapu, kde tu adresu najdes. Cesta za Stanstedu trva asi 2hodiny mestskou dopravou.

https://www.google.cz/maps/dir/Stansted ... sted,+Velká+Británie/78+Creighton+Ave,+London+N10+1NT,+Velká+Británie/@51.7291069,-0.2603315,10z/data=!4m18!4m17!1m5!1m1!1s0x487604b8a52a1bb7:0x30a4d0976b352648!2m2!1d0.238866!2d51.886018!1m5!1m1!1s0x48761a289dcada2d:0x9d081b4753d369cf!2m2!1d-0.1537387!2d51.5952512!2m2!7e2!8j1430906400!3e3!5i1

0 Citovat

Pokud jsi opravdovy dobrodruh... a chces ji to dokazat... tak to vem z letiste pesky (klidne i na otocku) https://goo.gl/w0MYjo smiley
Jen pozor na to abys ji neprekvapil v nejake akci s Ahmedem smiley

0 Citovat

Hele Já vím, že to dobrodružného moc není, ale nikdy jsem v Londýne nebyl a me jazykového znalosti nejsou zrovna taky velke....díky za ty mapy,ale to už jsem si taky vyhledal...

0 Citovat

Máš recht, dobrodružné to fakt není, spíš je to hodně špatný nápad inspirovaný méně kvalitními hollywoodskými filmy. Každopádně vše ohledně cestování do Londýna a po Londýně je velmi jednoduše dohledatelné na netu, takže pokud na svém nápadu trváš, hledej. Jen dobře mířená rada, pokud se ti nepodaří sehnat letenky na otočku (bez přespání), pak si rozhodně zabookuj noc v ho(s)telu, ať se pak nedivíš, když skončíš na ulici.

0 Citovat

ok skus sa nato pozriet takto ... ty by si sa s nou rozisiel, fakt sa rozhadal a povedal by si si ze ju uz nikdy nechces vidiet a v podstate si ju aj znenavidel ... uzivas si single zivot a ZRAZU TI KLOPE V INOM STATE NA DVERE ... ja by som ju poslal do pecka smiley .. neviem ako ty ... a teraz si to preklop do svojej situacie smiley .. mozno je ten Ahmed fakt fasa chalan

0 Citovat

No nechtěla jsme tady rozjíždět psychologickou poradnu, ale pokud bych se rozešla s někým, kdo je takhle daleko a najednou mi dotyčný zvonil u dveří, tak bych to brala spíš jako stalking, než romantické gesto smiley, toť názor ženy. Předpokládám-li tedy z tohoto zoufalého činu správně, že ostatní pokusy o navázání kontaktu selhaly.

Na druhou stranu, pocourat se po Londýně, proletět se tam a zpátky může být celkem prospěšné, na novém vzduchu člověk vždy vidí věci jinak a získá nadhled smiley

0 Citovat

Tak, jsou i zde lidi, kteří mají neustále potřebu něco ostatmím sdělovat, i když je to často "mimo mísu".
Jinak dulfy83 ani moc nepopsal to "rozhádaní se na dálku", tak být jím bych to moc neřešil a k jedné z možností jet, či nejet bych se přiklonil podle toho, jak moc si chci udělat mimo jiné samotný výlet do Londýna... smiley

0
7 reakcí