Prosím o pomoc, Když jsem si chtěl objednat přes společnost Iberia letenky stala se mi 2 X stejná věc. Vyhledal jsem si letenky, zakliknul cenu letu tam i zpět, vyplnit kontaktní formuláře i s emailovou adresou a když už jsem odklikl krok objednat a zaplatit automaticky mě to přesměrovalo na oficiální stránku Iberie s nápisem: nabídka není momentálně k dispozici. Toto mi udělalo dvakrát za sebou, ikdyž jsem změnil čas letů apod. Nevíte čím to je? Jestli jsou lety již vyprodané nebo je to jen chyba serveru?? Díky za info  .

Problém s objednáním letenky

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

6 reakcí

Prosím o pomoc,
Když jsem si chtěl objednat přes společnost Iberia letenky stala se mi 2 X stejná věc. Vyhledal jsem si letenky, zakliknul cenu letu tam i zpět, vyplnit kontaktní formuláře i s emailovou adresou a když už jsem odklikl krok objednat a zaplatit automaticky mě to přesměrovalo na oficiální stránku Iberie s nápisem: nabídka není momentálně k dispozici. Toto mi udělalo dvakrát za sebou, ikdyž jsem změnil čas letů apod. Nevíte čím to je? Jestli jsou lety již vyprodané nebo je to jen chyba serveru?? Díky za info smiley

0

Chyba je urcite u tebe, protoze jsem si dneska rano kupoval u Iberie 3 letenky na sluzebku a fungovalo to korektne smiley Nicmene neuvadis tady kde si to presne kupoval a jaky si pouzival browser etc - tezko ti nekdo poradi s takhle kvalitnim popisem problemu smiley Taky si nenapsal na kdy a kam ty letenky potrebujes smiley

0 Citovat

Nebo vše trvalo tak dlouho, až došlo k automatickému odhlášení.

0 Citovat

Jedná se o let Praha - Las Palmas 10.8. (14:10 - 22:40) a zpátky 24.8. (2:40 - 14:15). Nevím jestli se nemusím první registrovat, když chci objednávat letenku. Po vyplnění údajů a potvrzení rezervace kliknu na další krok a přesměruje mě to na oficiální stránku Iberie s nápisem: Nemůžeme vám nabídnout tuto službu v současné době. Nevím jak to více přiblížit. Díky za jakékoliv info. Jestli tam mám něco zakliknout nebo vyplnit, opravdu nevím. Objednávám se letenky poprvé a vůbec se v tom neorientuji.

0 Citovat

A celá objednávka mi trvala pár minut takže v tom problém taky nevidím.

0 Citovat

Ešte by som skúsil sa tam najskôr zaregistrovať.

0 Citovat

Už se mi to povedlo. Najel jsem na stránku přes prohlížeč Opera a zcela bez problému. Přes Google Chrome mi to nešlo, nevím jestli může být důvodem fakt, že tam mám instalovaný Adblock. Každopádně díky za pomoc smiley

0
6 reakcí