Zdravím, minulé léto jsem pracoval jako J-1 student (WAT) v USA a teď bych si rád zažádal o vrácení daní. Chci si to zařídit sám bez agentury, má s tím někdo zkušenosti? .

Vrácení daní USA

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

5 reakcí

Zdravím,
minulé léto jsem pracoval jako J-1 student (WAT) v USA a teď bych si rád zažádal o vrácení daní. Chci si to zařídit sám bez agentury, má s tím někdo zkušenosti?

0

Ja som tiež pracoval minulý rok v USA, využil som tento návod http://watusataxes.aspone.cz/federal.aspx a všetko prebehlo v pohode v apríli som posielal a na konci mája som už mal peniaze na účte.

0 Citovat

Díky, rád tuto možnost zkusím. A jakým způsobem ti peníze vrátily? Píšeš, že na účet, to znamená poslali to přímo na český/slovenský účet bez nějakých srážek?

0 Citovat

Ja bych se jen tady pripojil, sice to souvisi jen lehce, ale jak jsi resil ceske danove priznani?

0 Citovat

Na americký - ja som si nechal účet otvorený lebo do 24 rokov je to zadarmo a budúci rok sa tam chystám zase smiley

0 Citovat

Daňové přiznání pro ČR vůbec neřeším, myslím že ani není co. Výdělek jsem měl v USA a tam jsem také danil.

0
5 reakcí