Ahoj, máte někdo nějaký tip na jakoukoliv levnou cca týdení dovolenou pro jednu osobu? Má představa letecky nebo svým autem tady v EU, ostaní mi je asi jedno, nezáleží kam to bude. Buď nějakej last minute nebo bez cestovky, domluvím se Anglicky. .

Tip na dovolenou

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

6 reakcí

Ahoj,
máte někdo nějaký tip na jakoukoliv levnou cca týdení dovolenou pro jednu osobu?
Má představa letecky nebo svým autem tady v EU, ostaní mi je asi jedno, nezáleží kam to bude. Buď nějakej last minute nebo bez cestovky, domluvím se Anglicky.

0

Ahoj, to se těžko radí, když jsi nenapsal, co zhruba od dovolené očekáváš (ležení u moře, památky, turistika). Když si na stránce azair.cz zadáš "je mi jedno, kam poletím", zobrazí se ti, které letenky a kam jsou momentálně za nejlepší cenu. Na booking.com se pak podívej, kolik by tě v dané destinaci vyšlo ubytování a z toho bych vycházela. Já sama jsem se teď vrátila z řeckého ostrova Kos, letenka vyšla 2,7 tis. Kč a ubytování se snídaní cca 400 Kč / os. / noc. Se vším všudy (vč. dopravy na letiště, lístků na MHD na ostrově, útraty za jídlo) nás to vyšlo na cca 8 tis. Kč / os.
Tradiční destinace, kam se dá doletět cca za 2 tis. Kč jsou Miláno, Paříž, Atény, Řím Londýn apod., ale nevím, v jaké cenové skupině se zde pohybuje ubytování (obzvláště pokoje pro jednoho často vychází docela draho). Jinak např. vlakem se dá např. do Tater (Poprad - RegioJet), i Student Agency a Eurolines nabízí docela zajímavé destinace.

0 Citovat

Zdravím, mám podobný dotaz. Na jaro 2016 plánuji dovolenou, ale mám nějaká omezení, která mi trochu zkracují výběr a hlavně eliminují destinace, které jsem měl na mysli. Chtěli bychom jet nějakou spíše exotiku, jelikož Evropu jezdíme vždy na podzim. Mělo by to být něco, kde stačí 10-12, maximálně 14 dnů, jelikož prostě více časů nemáme (to je třeba důvod, proč jsem usoudil, že vytoužený Vietnam by bylo dobré odložit), a abychom se oba vešli do 50000, max. 60000, všechno v ceně od letenek po jídlo. Jinak asi nemám žádná omezení, samozřejmě bych vynechal ty země, které jsou v poslední době divočejší (myslím nějaké konflikty atp.), navíc mě to do nich, ani v současné době tolik netáhne. Díky za každý tip a doporučení smiley

0 Citovat

Ti kdo chtějí exotiku a nebyli na Srí Lance by měli využít kontinuálně výhodných letů PRG-CMB http://cestujlevne.com/tyden-na-sri-lan ... 12-755-kc/ smiley

0 Citovat

Zrovna se chystáme na Kos - letenky na týden přes azair.cz za 2400, ubytko přes booking.com za celkem 3300/os v apartmánku s kuchyňkou, cesta z a na letiště zdarma přes ubytování. Na místě plánujeme jíst min. z 70% v restauracích, půjčit motorku na 6 dní a náš rozpočet je - podobně jak píše AndreaZ - 8000. Vporovnáním s tím co aktuálně nabízí invia nebo dovolena.cz je to mnohem levnější. A pokud se bojíte té fámy s utečenci tak staší vyhledat pár "nezaujatých" stránek na internetu, kde píšou čeští expati z řecka apod. Situace o uprchlících na řeckých ostrovech je "nafouklá" médií (což je jen dobře, jelikož letenky i pobyty zlevňují smiley

0 Citovat

Vietnam na 14 dní je dobrý, pokud je cesta dobře zorganizovaná. A jde to poměrně levně. Letenka s Aeroflotem je docela levná. Ale zásadně ne s cestovkou. To jsou zcela nesmyslné ceny a ve skupině je to úplná blbost. Podívejte se na www.vietnamista.cz

0 Citovat

Ahoj,
máte někdo nějaký tip na jakoukoliv levnou cca týdení dovolenou pro jednu osobu?
Má představa letecky nebo svým autem tady v EU, ostaní mi je asi jedno, nezáleží kam to bude.

Vážně si připadáš jako borec?? Myslím vietnamistu...

0
6 reakcí