Zdravím všechny, napadlo mě Vám to zde nasídlet. Na cestování jsem si pořídil GoPro Hero 4 Black a podařilo se mě najít akci pořádanou GoPro v Průhonicích v Electroworldu. Kamera mě vyšla na 11,500 Kč a dostal jsem dárky v hodnotě 4300 Kč zdarma. + jejich VIP záruku +9 měsíců NAVÍC ! Letáček od hostesky : Jejich ceny : Já od nich koupil kameru GOPRO HERO 4 BLACK za cenu 11 500 Kč(zřejmě chybná cena) A dostal jsem tyto dárky : Tripod hodnota : 2099 Kč Batoh: 999 Kč Obal na kameru : 1500 Třeba se někomu bude hodit tato akce kdo zvažuje nákup - je ideální čas U Makra 123, 251 70 Čestlice https://www.google.cz/maps/place/Electr ... 8bb272850c .

Kamery GoPro akce : PRŮHONICE - ELECTROWORLD

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

7 reakcí

Zdravím všechny, napadlo mě Vám to zde nasídlet. Na cestování jsem si pořídil GoPro Hero 4 Black a podařilo se mě najít akci pořádanou GoPro v Průhonicích v Electroworldu.

Kamera mě vyšla na 11,500 Kč a dostal jsem dárky v hodnotě 4300 Kč zdarma.
+ jejich VIP záruku +9 měsíců NAVÍC !


Letáček od hostesky :



Jejich ceny :






Já od nich koupil kameru GOPRO HERO 4 BLACK za cenu 11 500 Kč(zřejmě chybná cena)
A dostal jsem tyto dárky :
Tripod hodnota : 2099 Kč



Batoh: 999 Kč


Obal na kameru : 1500



Třeba se někomu bude hodit tato akce kdo zvažuje nákup - je ideální čas smiley

Adresa :
Hostestka je u vchodu v pravo u stánku s GoPrem! smiley
U Makra 123, 251 70 Čestlice
https://www.google.cz/maps/place/Electr ... 8bb272850c

0

já koupil za 9999,- pár měsíců zpět, ty dárky jsou víceméně blbosti https://www.mironet.cz/gopro-hero4-blac ... Q#59867609

0 Citovat

Souhlas... viz heureka, da se koupit pod 10k... treba ten batoh je uplne k nicemu (resp cena 1k fakt ne), tripod s gopro? ta braska je fajn, jedine ta zaruka by pro me mela nejakou vetsi hodnotu

0 Citovat

No myslím, že za cca 2 měsíce půjde cena řádně dolů takže ji teď nemá význam kupovat. V lednu má být uvedena GoPro 5, takže GoPro4 půjde pod kytky a cena poletí dolů. Navíc samotná firma i prodejci mají na skladě obrovské množství kamer a mají velké problémy s prodejem. Kdo, totiž chtěl už nějaké GoPro má a hodně jim jejich obchodní model nabourali číňané se svými SJ4000 a jejich verzemi a nástupci za pár peněz. Svědčí o tom i vývoj ceny akcie firmy.

http://www.kurzy.cz/zpravy/390141-akcie ... ou-24-usd/

Aktuálně už atakují hranici 20 USD - no asi situace ve firmě nebude moc růžová. A smrtelnou ránu GoPro dá samotný Apple až vyjde na trh se svými kamerami. Další NOKIA v historii. A myslím, že už to dlouho nebude trvat.

Nový Apple z GoPro nebude. Skoro každý, kdo má iPhone kupuje ob model nový kus. U GoPro jsem ještě nic takového od nikoho neslyšel. GoPro nemá iovce jako Apple - vo tom to je. Navíc kvalita videa z iPhone 6 je nesrovnatelná s GoPro 4 pokud spešl kameru nepotřebuji ke sportu čili v držáku apod. Prostě pokud si vystačím s telefonem. Asi tak.

0 Citovat

Ahoj,

nevíte o nějaké aktuální akci na GoPro HERO4 Black Edition? Za nějakou dobrou cenu nebo s bonusovým příslušenstvím.

Díky.

Lukáš

0 Citovat

zkusme něco co by mohlo souviset s cestováním: Action camera

Nechce se mi zakládat nové vlákno, sorry za, v tomto případě, matoucí název vlákna. Dneska jsem si všimnul (samozřejmě přes insta promo,ne že bych po tom pásnul) poměrně zajímavého nabídky přes ofiko shop. Bundle Hero9+roční subscription, karta, obal, náhradní baterka, držák, clip za 379 EUR. Kapacita karty se dá za pár korun zvýšit, dual charger s další spare battery lze koupit v rámci objednávky také se slevou. 

zkusme si prosím ušetřit čas komenty o COVIDu, o tom že z druhé ruky to bude za půl roku za polovinu či kvalitní čína za třetinu. Mikira a jeho alter ego prosím o žádný koment v tomto vláknu. Děkuji pěkně.


screenshot-2021-02-14-hero9-black-5k-video-20mp-streaming-camera-bundles-gopro-1.png

0 Citovat

Premiumletenkář napsal(a):

zkusme něco co by mohlo souviset s cestováním: Action camera

Nechce se mi zakládat nové vlákno, sorry za, v tomto případě, matoucí název vlákna. Dneska jsem si všimnul (samozřejmě přes insta promo,ne že bych po tom pásnul) poměrně zajímavého nabídky přes ofiko shop. Bundle Hero9+roční subscription, karta, obal, náhradní baterka, držák, clip za 379 EUR. Kapacita karty se dá za pár korun zvýšit, dual charger s další spare battery lze koupit v rámci objednávky také se slevou. 

zkusme si prosím ušetřit čas komenty o COVIDu, o tom že z druhé ruky to bude za půl roku za polovinu či kvalitní čína za třetinu. Mikira a jeho alter ego prosím o žádný koment v tomto vláknu. Děkuji pěkně.

Tahle cena i s tímhle příslušenstvím je v podstatě od října. Tenkrát jsem o tom celkem přemýšlel, ale nakonec jsem si vystačil se starší generací. Nicmene pro někoho,  kdo gopro nemá a chtěl by, tak ta cena je dobrá. 

0 Citovat

Plus 50 za subscription


screenshot-20210215-170257-gmail.jpg

0
7 reakcí